Keystone logo
Rocky Mountain College Muhasebe Ustası
Rocky Mountain College

Muhasebe Ustası

Billings, Amerika Birleşik Devletleri

Request duration

Ingilizce

Request pace

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Kampüste

burslar

Çalışmalarınızı finanse etmenize yardımcı olacak burs fırsatlarını keşfedin

Tanıtım

Muhasebe Ustası

Rocky Mountain College muhasebe programı, öğrencileri kamu, devlet, kar amacı gütmeyen veya endüstriyel muhasebede kariyer için hazırlamak üzere tasarlanmıştır. Program öğrencilerin mezuniyet sonrası yetenekli, giriş seviyesi muhasebe meslek mensupları olmak için lisans dersi yoluyla geliştirilen beceri ve bilgi üzerine inşa etmelerini sağlamak için tasarlanmıştır. Müfredat, Amerikan Yeminli Mali Müşavirler Enstitüsü'nün (AICPA) temel yetkinliklerine dayanır ve öğrencileri yeminli mali müşavir sınavına girmeye hazırlar. Bütünüyle, program hem sonuçta hem de Muhasebe Yüksek Lisans derecesine götüren hem lisans hem de lisansüstü eğitimden oluşmaktadır.

Rocky Mountain College dışındaki bir kurumdan lisansüstü programlarına muhasebe programına giren öğrenciler, sadece muhasebe gereksinimlerinin yüksek lisansını karşılamalı ve sadece Muhasebe Yüksek Lisans derecesi ile mezun olacaklardır. Bu öğrenciler, akademik hazırlıklarını toplam olarak EBM sınavına girmelerini sağlamak için akademik danışmanlarına danışmalıdır. Öğrencinin akademik geçmişine bağlı olarak, EBM sınavına girebilmek için ek kurslar gerekebilir.

Neden Muhasebe için RMC?

Rocky Mountain College muhasebe programı, mezunlara aşağıdakileri sağlayarak, kamu muhasebesi, özel endüstri ve devletteki muhasebecileri için kariyer yapmak üzere mezun olmaya hazırdır:

 • Teknik yeterlilik geliştirmek;
 • Bir organizasyonda muhasebecinin rolünü tanımak;
 • Kabul edilmiş mesleki etik standartlara ve ilkelere uygun davranmak; ve
 • Organizasyonlar ve toplum için değer yaratın.

Rocky Mountain College bir muhasebe eğitimi, eşsiz ve zorlu bir deneyim sunar. RMC'deki tüm programlar gibi, muhasebe programı liberal sanatlara dayandırılmıştır ve sadece belirli bir alanda eğitilmiş bir birey yerine, tamamen eğitimli bir kişi olarak RMC'den mezun olacaksınız. Bununla birlikte, staj programımız size muhasebe alanında değerli uygulamalı deneyimler sunacak ve size güvence verecek olan muhasebe müfredatının sizi iş dünyasına hazırlayacağından emin olabilirsiniz. RMC'de, liberal sanatların ve profesyonel hazırlığın birleşimi gerçekten her iki dünyanın da en iyisini sağlıyor.

Müfredat

Muhasebe programı üç farklı seçenekten oluşur: yönetim muhasebesinde bir lisans derecesi, bir işletme yönetimi majöründen oluşan bir 3: 2 programı ve daha sonra muhasebecinin yüksek lisansı ve tek başına bir muhasebe ustalığı. Sertifikalı bir kamu muhasebecisi (EBM) olarak lisans almak isteyen öğrenciler, muhasebe seçeneklerinin ustalarından birini takip etmelidir. 3: 2 programı, zaten bir lisans derecesi olmayan öğrenciler için tasarlanmıştır ve tek başına muhasebe programı zaten muhasebe dışında bir alanda bir lisans derecesi olan adaylar içindir.

Yüksek lisans programlarının dersleri dört dönemlik bir dizide sunulur, bu da programı ilk kez birinci sınıf ve lisans transferleri için ideal kılar. Öğrenciler, muhasebe yıllarının başlangıcından itibaren, planladıkları çalışma alanı olarak tanımlanmış olmaları koşuluyla, yüksek lisansın gerekliliklerini tamamlamada herhangi bir güçlük çekmemelidirler.

Kamu muhasebesi dışındaki kariyerlerle ilgilenen öğrenciler için, yönetim muhasebesi büyüklüğü, iç yönetim bakış açısıyla muhasebe eğitimi elde etmek için ideal bir yoldur. Binbaşı tamamladıktan sonra, öğrenciler sertifikalı yönetim muhasebecisi sınavına girmeye hak kazanırlar.

Hangi muhasebe derecesini tercih edeceğinize karar veremez misiniz? Eh, bu sorun değil çünkü iki seçenekte gerekli dersler, kıdemli yılın başlangıcına kadar aynıdır. Şu anda sizin için hangisinin uygun olduğuna karar vermek zorunda değilsiniz.

Geleneksel Lisansüstü Kabul

Rocky Mountain College dışındaki bir kurumdan lisansüstü programlarına muhasebe programına giren öğrenciler, sadece muhasebe gereksinimlerinin yüksek lisansını karşılamalı ve sadece Muhasebe Yüksek Lisans derecesi ile mezun olacaklardır. Bu öğrenciler, akademik hazırlıklarını toplam olarak EBM sınavına girmelerini sağlamak için akademik danışmanlarına danışmalıdır. Öğrencinin akademik geçmişine bağlı olarak, EBM sınavına girebilmek için ek kurslar gerekebilir. Lisans derecesine sahip program için adaylar aşağıdakilere göre kabul için dikkate alınacaktır:

 • Bölgesel olarak akredite bir kurumdan bir lisans diplomasına sahip olmak. Adayın ana çalışma alanı, muhasebe dışında bir alan olmalıdır.
 • 3.00 veya üzeri kümülatif lisans not ortalaması.
 • Aşağıdaki sekiz önkoşul dersinin tamamlanması (derslerin kümülatif not ortalaması 3.00 veya üstü olmalıdır):
 1. ACC 210: Muhasebenin Temelleri (veya eşdeğeri)
 2. ACC 351: Aracı Muhasebe I (veya eşdeğeri)
 3. ACC 352: Aracı Muhasebe II (veya eşdeğeri)
 4. BSA 311: Finans İlkeleri (veya eşdeğeri)
 5. ECO 205: Ekonomi İlkeleri (veya eşdeğeri)
 6. MAT 210: Olasılık ve İstatistik (veya eşdeğer)
 7. ACC 323: Bireylerin Vergilendirilmesi (veya eşdeğeri)
 8. ACC 309: Yönetim Muhasebesi (veya eşdeğeri)

İngilizce Dil Gereksinimleri

Duolingo İngilizce Testi ile İngilizce yeterliliğinizi onaylayın! DET, dünya çapında 4.000'den fazla üniversite (bunun gibi) tarafından kabul edilen kullanışlı, hızlı ve uygun maliyetli bir çevrimiçi İngilizce sınavıdır.

Programa kabul koşulları

Eleştirel düşünme ve muhakeme becerilerinizi ölçen kabuller için en yaygın kullanılan sınav olan GMAT sınavına girerek işletme okulunda başarılı olmaya bağlılığınızı ve hazır olduğunuzu gösterin.

Sınavda bulacağınız soruların tadına varmak için GMAT mini sınavını indirin.

Okul Hakkında

sorular

Benzer Kurslar

 • VERGİ, İŞÇİ VE MUHASEBE TAVSİYESİ KONUSUNDA UZMAN
  • Atarfe, İspanya
 • Usta Vergi Danışmanı
  • Atarfe, İspanya
 • Muhasebe Yüksek Lisansı - Adli Muhasebe
  • Scranton, Amerika Birleşik Devletleri