Keystone logo
Rome Business School

Rome Business School

Rome Business School

Tanıtım

Yönetim eğitimi ve mükemmellik araştırması

Rome Business School , dünya çapında 140'tan fazla ülkeden mezun olan ve uluslararası alanda faaliyet gösteren yönetimsel eğitim ve araştırmaya adanmış bir Roma, İtalya merkezli mükemmeliyet kurumudur. Profesyonel kariyerleri veya iş faaliyetlerini başlatmak veya büyütmek için gereken bilgileri aktarmak için tasarlanmış yönetimsel eğitim kursları düzenleyerek akademik ve iş dünyaları arasındaki boşluğun kapatılmasına katkıda bulunmayı amaçlamaktadır. Rome Business School misyonu, girişimcilere, yöneticilere ve profesyonellerin tam yetkinlik potansiyellerine ulaşmalarına yardımcı olmak ve hem iş hem de iş için etik yaklaşımlarını geliştirmek, böylece ekonomik insanlığın ve daha müreffeh ve adil bir toplumun gelişmesine katkıda bulunmalarını sağlamaktır. bireyin oynadığı merkezi rolün kabul edildiği ve değer verildiği. Rome Business School derslerine, Roma'daki kampüste ya da en son nesil uzaktan eğitim aracıyla dilediğiniz yerden esnek bir şekilde katılabilir.

Kültürel ve Mesleki Gelişim

Roma'da bulunan ancak İtalya'nın tamamında ve uluslararası alanda aktif olan Rome Business School , mezunlara, profesyonellere ve girişimcilere en iyi uluslararası standartlara dayalı yönetim disiplinlerindeki yetkinliklerini geliştirme şansı vererek, işte rekabetçi olmalarına yardımcı olur, profesyonel ve girişimci pazarlar.

Sertifikalı Kalite

Tüm Rome Business School , eğitim faaliyetlerimizin en yüksek kalite standartlarını tanıyan ISO 9001: 2008 sertifikasını aldı. ISO 9001: 2008 akreditasyonu, kuruluşumuzun mükemmel müşteri memnuniyeti, personel motivasyonu ve sürekli iyileştirme için temel oluşturan kalite sistemlerini uyguladığını kabul eder. Kurslar, katılımcıların ihtiyaçları için en yüksek öğretim kalitesi ve titiz bakımı sunar. Uzman öğretmenlerin kişiselleştirilmiş yardımı, öğrenme materyallerinin zenginliği ve öğrenme ilerlemesinin titizlikle kontrolü, eğitim kurslarının maksimum etkinliğini sağlar.

Akreditasyon

Rome Business School , MIUR (İtalya Eğitim Bakanlığı, Üniversite ve Araştırma Bakanlığı) tarafından bir araştırma merkezi olarak kabul edilmiştir ve 61598 koduyla Ulusal Araştırma Sicilinde listelenmiştir ve yasal olarak İtalya Cumhuriyeti ve Odası tarafından tanınmış ve yetkilendirilmiştir. ticaretin. Rome Business School , Avrupa Komisyonu Eğitim ve Kültür Genel Müdürlüğü ile Avrupa Komisyonu Eğitim, Görsel-İşitsel ve Kültür Yürütme Ajansı'na katılımcı kuruluş olarak kayıtlı olup, Katılımcı Kimlik Kodu (PIC) n. 937625960.

Misyon

Rome Business School misyonu, girişimcileri, yöneticileri ve profesyonelleri, ekonomik insanlığın ve toplumun daha refah içinde, toplumun gelişiminde rol oynayabilen yetkinliklerinde ve iş ve işe etik yaklaşımlarında bir mükemmellik seviyesine yetiştirmektir. ve bireyin merkezi rolüne saygılıdır.

Uluslararası bakış açısı

Rome Business School , halihazırda 140'tan fazla ülkeden öğrenciyi ağırlayan uluslararası bir kurumdur. Ayrıca, Rome Business School , uluslararası bir ilköğretim fakültesi, yönetim ve girişimcilik hakkındaki en modern bilginin bir ifadesi ve taşıyıcısından faydalanmaktan gurur duymaktadır. Rome Business School , kanıtlanmış deneyim ve becerileri nedeniyle seçilen üniversite öğretim görevlileri, şirket eğitmenleri, danışmanlar, yöneticiler ve girişimciler istihdam etmektedir. Fakülte, farklı geçmişlerden ve milliyetlerden temsilcilerle güçlü bir çok kültürlü eğilime sahiptir. Kişisel gelişiminiz için sizi sinerjik olarak bir bilgi patriğine bırakacaktır. Yenilenen ve son derece yetkin seçilmiş seçmenlerimiz, kalite güvence sistemimiz sayesinde öğrenciler tarafından her zaman değerlendirilir ve derecelendirilir. Rome Business School , işletme okulları, üniversiteler ve şirketlerle yapılan ortaklıklar sayesinde Uluslararası bir didaktik ve kurumsal Ağ geliştirmektedir.

Neden biz

Piyasadaki rekabet avantajınızı garanti etmek için en iyi uluslararası deneyimlerin dikkatli analizi ile geliştirilen mükemmel bir eğitim teklifi.

Modern bir eğitim teklifi: kültürlerarası yönetim ve iş odaklı sosyal medya kullanımı gibi en gelişmiş yönetim eğilimleri ve teknikleri üzerine kurslar veriyoruz.

Yüksek nitelikli öğretmenler: Tüm Rome Business School öğretmenleri, kanıtlanmış profesyonellik ve deneyimlerine dayanarak dikkatlice seçilmiş, öğrencilere hem iyi tanımlanmış bir kavramsal çerçeve hem de somut profesyonel uygulamalara değerli referanslar aktarabilen üniversite öğretim görevlileri, eğitmenler ve yöneticilerdir.

Kariyer hizmeti: öğrencilerimizin iş piyasasına erişmelerine veya iş piyasasında gelişmelerine yardımcı olmak için tasarlanmış bir dizi kişiselleştirilmiş hizmetler (staj fırsatları, CV incelemesi, veri tabanımıza dahil olma, iş görüşmesi yönetimi desteği, şirketler, yöneticiler ve profesyoneller ile ağ oluşturma).

Mezunlar ağı ve topluluk: kurslarımıza katılanlar, tüm mezunlar ve öğretmenlerle temas halinde olmalarını, deneyim alışverişinde bulunmalarını ve proje ve profesyonel gelişim fırsatlarını paylaşmalarını sağlayan bir ağ olan Rome Business School Mezunlar Ağı'na hak kazanırlar.

Eğitim kurslarımızda puan toplamanızı ve indirim almanızı sağlayan bir sadakat kartı.

Benzersiz öğrenme içeriği ve çalışma materyalleri: tüm Rome Business School eğitim kursları, en iyi uluslararası standartlara uygun olarak ve en son kültürel eğilimlere göre sürekli güncellenen en son öğretim içeriğini içerir. Her kursta, katılımcılar olası derinlemesine çalışmalar için çok sayıda belge ve öneri alırlar.

Tüm gereksinimleri karşılamak ve katılımcıların öğrenme taahhütlerini kişisel ve mesleki katılımlarıyla dengelemelerini mümkün kılmak için çok çeşitli esnek çalışma yöntemleri. Master kurslar, uzmanlık kursları ve tüm öğrenme ihtiyaçlarınızı karşılamak için tasarlanmış zengin kısa kurs kataloğu. Dersler kampüste, uzaktan ve kurum içinde alınabilir.

Uygulamalı bir öğretim yöntemi: tüm dersler, öğretimi canlandıran ve iş piyasası için gerçekten değerli kılan alıştırmaları ve gerçek hayattaki vaka çalışmalarını içerir.

Öğrenme Seçenekleri

Rome Business School kursları İngilizce olarak verilmektedir ve tercihlere bağlı olarak Kampüste veya Online olarak aşağıdaki seçeneklerle katılabilirler:

Öğretim Dili

İtalyan

Tam zamanlı

Dersler Pazartesi - Perşembe günleri arasında yapılır.

yönetici

Konferanslar tam gün Cumartesi günü yapılır.

Profesyonel

Dersler Salı veya Perşembe günleri saat 7 ila 8.30 arasında yapılır.

Uzaktan Eğitim

Bu seçenek için, Rome Business School , dersleri tam video ve sesle takip edebileceğiniz, öğretmen ve diğer katılımcılarla gerçek zamanlı olarak sesli ve görüntülü etkileşimde bulunabileceğiniz ve işbirliği yapabileceğiniz en üst düzey bir çevrimiçi platform kullanmaktadır. belgeleri paylaş

Evde, kurslar şirket içinde - doğrudan şirketinizde, ajansınızda, kuruluşunuzda veya profesyonel merkezinizde - alınabilir.

Konumlar

Konumlar
  • Italy Online

    Italy Online, İtalya

    sorular