Keystone logo
RUBIKA

RUBIKA

RUBIKA

Tanıtım

Rubika animasyon, oyun ve endüstriyel tasarım konusunda uzmanlaşmış seviye 1 (RNCP) 3 derece, teslim 5 yıl içinde bir meslek okuludur.

Ticaret ve Büyük Hainaut Sanayi Odası tarafından 1987 yılında kurulduğundan bu yana, okul projeleri ve takım çalışması gerçekleştirilmesi dayanan yenilikçi ve öncü öğretim girişi ile ayırt edilir.

Bu pedagoji Animasyon Sanayi, Video ve Tasarım Perş küresel referans eğitim olmak bizim 3 kesimleri (Supinfocom Rubika, Supinfogame Rubika ve Rubika ISD) izin verdi

Eğitim iki aşamada oluşur:

  • Lisans programı, temel edinimi adanmış projeler için araçların yaratıcı teknikler ve ustalık geliştirilmesi. takım ile ilgili bu becerilerin öğrencilere üretim ekibi içinde ayrıcalıklı bir yer sağlar.
  • Proje yönetimi konusunda gerekli becerileri bir mesleğin gelecekteki uzmanlar yetiştirmek ve onları güvence altına Uzmanlar çevrimleri. Bu eğitim en üst yönetim düzeyinde öğrencilerimizin yerleştirir.

Biz açın ve bugün okula zenginleştirmek için aşağı olsun öğrencilerimiz yarının dünyasını değiştirecek becerileri yapmak amacı!

rubik

Konumlar

  • Valenciennes

    2 rue Peclet 59300 Valenciennes, , Valenciennes

sorular