Keystone logo
Sulkhan-Saba Orbeliani Teaching University

Sulkhan-Saba Orbeliani Teaching University

Sulkhan-Saba Orbeliani Teaching University

Tanıtım

Sulkhan-Saba Orbeliani Üniversitesi'nin ( sabauni ) önceliği, öğrencilerin kişisel ilgi ve yeteneklerine uygun, entelektüel ve kişisel gelişimlerine uyumlu bir akademik ortam yaratmaktır. Bu doğrultuda, modern teorik ve pratik bilgiye sahip, yüksek rekabet gücüne sahip uzmanlar hazırlıyoruz, yaşam tarzları ve başarılı kariyerleriyle demokratik, etik ve sorumlu bir topluluğun oluşumuna katkıda bulunuyoruz.

Modern standartları karşılayan programlarımız, öğrencilere çeşitli mesleki alanlarda derin bilgiler sağlayacak, gelecekteki sosyal ve mesleki yaşamlarında onlara yardımcı olmak için entelektüel gelişimlerine, eleştirel düşüncelerine ve iletişim becerilerine derin ilgi uyandıracaktır.

Üniversitenin misyonu, beşeri bilimler ve sosyal bilimlerde yerel ve uluslararası düzeyde, insan onuru ve özgürlüğü ilkelerine dayalı olarak öğretme, öğrenme ve araştırma sağlamak, kültürleri ve nesilleri bir araya getirmek ve toplumu geliştirmektir.

Sulkhan-Saba Orbeliani Üniversitesi'nde 6 Lisans (Hukuk, Turizm, İşletme, İşletme (İng), Uluslararası İlişkiler, İlahiyat) ve 3 Yüksek Lisans (Hukuk, İlahiyat, İşletme) programı bulunmaktadır. Hepsi akredite edilmiştir. Üniversite, devlet tarafından tanınan diplomalar verir.

Konumlar

  • Tbilisi

    Kalistrate Kutateladze Street,3, , Tbilisi

    sorular