Keystone logo
Saint Augustine's University School of General Studies

Saint Augustine's University School of General Studies

Saint Augustine's University School of General Studies

Tanıtım

General College'ın misyonu, farklı öğrencilerin 21. yüzyılın liderleri olmak için akademik, sosyal ve manevi olarak başarabilecekleri bir ortam sağlamaktır. Üniversitenin amacı (1) öğrencileri, öğretim üyelerini ve personeli disiplinler arası işbirlikleri yoluyla öğretme, öğrenme ve bursla meşgul etmek, (2) müfredat ve ortak müfredat programlarını genel eğitim programının (TEP) Üniversite Temel Yetkinliklerine bağlamak, (3) akademik ve sosyal deneyimlerdeki küresel öğrenmeyi artırmak, (4) akademik olarak yüksek performans gösteren öğrencileri Üniversiteye çekmek ve tutmak ve (5) matrikülasyonu, kalıcılığı iyileştiren bütüncül bir akademik program (TTAL-Öğrenmeye Üç Aşamalı Yaklaşım) sağlamak ve yerel, bölgesel, ulusal veya uluslararası topluluklarına olumlu katkılarda bulunan akademisyenlerin mezuniyetleri.

Genel Eğitim Bölümü, yabancı dil, tarih ve felsefe dersleri vererek Üniversitenin Genel Eğitim Programı hedeflerini destekler. Kursların amacı, öğrencilere aşağıdaki yeterlilikleri tanıtmaktır:

1. Eleştirel düşünün ve yazılı ve sözlü anlatımda yüksek düzeyde yeterlilik sergileyin;

2. Beşeri bilimler, güzel sanatlar ve dil kursları aracılığıyla kültürel ve manevi değerlerin, yaratıcı ifadenin ve insan toplumunun tarihi ve deneyiminin takdirine sahip olmak; ve

3. Entelektüel ilgi alanları, sosyal sorumlulukları ve kişisel gelişimiyle ilgili etik ve manevi sorular üzerinde düşünün.

Konumlar

  • Raleigh

    Oakwood Avenue,1315, 27610, Raleigh

    programlar

    Kurum ayrıca şunları sunar:

    sorular