Keystone logo
Saint Mary’s University

Saint Mary’s University

Saint Mary’s University

Tanıtım

165476_SMU_Logo_4C.png

Hareketli Halifax şehrinde bulunan Saint Mary's University , 7.500'den fazla fakülte, personel ve öğrenciden oluşan çeşitli ve kapsayıcı bir topluluğa ev sahipliği yapmaktadır ve 50.000'den fazla mezundan oluşan küresel bağlantılı bir ağa sahiptir. 200 yılı aşkın bir süredir zihinlere ilham veriyor ve zihinleri genişletiyoruz. Bugün, araştırma mükemmelliği ve benzersiz programlar sayesinde, araştırma geliri açısından Nova Scotia'nın en büyük ikinci araştırma üniversitesi haline geldi. Saint Mary's University , Kanada'nın önde gelen işletme okullarından birine, son teknoloji araştırmalarıyla geniş çapta tanınan bir Bilim Fakültesine, kapsamlı ve yenilikçi bir Sanat Fakültesine ve canlı bir Lisansüstü Çalışmalar ve Araştırma Fakültesine ev sahipliği yapmaktadır.

Burada, kampüsümüzü çevreleyen topluluklarda güçlü bir topluluk duygusu, ilgili öğretim üyeleri ve öğrenciler, girişimci ruh ve yenilikçi araştırma görülebilir. Öğrencilerimiz, araştırmacılarımız ve öğretim üyelerimiz dünyada olumlu bir fark yaratma ve değer yaratma arzusunu paylaşıyorlar.

Saint Mary's Üniversitesi'ni Seçmek için En İyi 5 Neden

1. Zengin destekleyici bir topluluk

Kampüs tek ve güzel bir şehir bloğundadır. Diğer öğrencilerle hızlı bir şekilde anlamlı bağlantılar kuracak ve yeni evinizde sıcak bir şekilde kendinizi rahat hissedeceksiniz. İlgilendiğiniz zaman, daha fazlasını başarabilirsiniz.

Saint Mary's University öğrenci aileleri, yüksek lisans öğrencileri ve diğer uygun bireyler için bir ve iki yatak odalı daireler sunmaktadır. Ek olarak, Halifax'ın çevresindeki South End, hareketli bir kentsel ortamda çok sayıda öğrenci konutu seçeneği sunar. Burada kampüse, şehir merkezine, yeşil alanlara ve harika yerel yaşama yakın olacaksınız. Aile ve Mezun Konutu aylık kira oranları hakkında bilgi için şu adresi ziyaret edin: smu.ca/campus-life/family-and- Graduate-housing.

2. Seni tanıyan profesörler

Ortalama 40 sınıf tanıtım sınıfı boyutuyla, yalnızca diğer öğrencilere bağlı hissetmezsiniz, aynı zamanda profesörlerinizi de tanırsınız. Akademik performansınızı ve geleceğinizi önemseyen profesörlere erişiminizle fark yaratan kişisel destek türünüz vardır.

3. Yaparak öğrenme

Saint Mary's'de, öğrencilerin teoriyi gerçek dünyada işe koyduklarında daha iyi ve daha hızlı öğrendiklerine inanıyoruz. Bu amaçla, deneyimsel öğrenme fırsatları, laboratuvarlar, kooperatif, (tüm fakültelerde staj), yurtdışına seyahat ve gerçek araştırma olanakları sunuyoruz.

4. Çok sayıda araştırma fırsatı

Akademik kariyerinizde daha ileride olursanız, sunduğumuz birçok lisansüstü program fırsatına göz atın (birçoğu bölgede benzersizdir).

5. Akademik mükemmellik geleneği

Tam zamanlı profesörlerimizin yaklaşık% 98'i, eyaletteki diğer üniversitelerden daha fazla olan doktora derecelerine sahiptir. Bu başarılı profesörler, sizin yararınız için kendi derin deneyimlerini sınıfa getirir ve zengin mezunlar topluluğumuz size gerçek dünyayı getirir. Yol boyunca yardıma ihtiyacınız olursa, akademik destek, sağlık, kariyer ve kabul yardımı hizmetinizdedir.

akreditasyonlar

EFMD Equis AkreditasyonluAMBA AkreditasyonluAACSB Akreditasyonlu

Konumlar

  • Halifax Regional Municipality

    Robie Street, 923, B3H 3C3, Halifax Regional Municipality

sorular