Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
San Jose State University - Lucas College and Graduate School of Business

San Jose State University - Lucas College and Graduate School of Business

San Jose State University - Lucas College and Graduate School of Business

Tanıtım

Hakkımızda

1928'de kurulan Lucas College ve İşletme Enstitüsü, 1967'den bu yana, işletme okulları için dünyanın önde gelen akreditasyon kuruluşu AACSB International tarafından akredite edilmiştir. Biz Silikon Vadisi'ne işletme mezunlarının en büyük katkısıyız ve Vadisi'nin bugünkü durumuna büyük bir katkı sağlıyoruz. İçinde bulunduğu Üniversite gibi, Lucas Koleji ve İşletme Enstitüsü, Silikon Vadisi'nin canlı, çok kültürlü ve küresel atmosferini yansıtmaktadır. 175'ten fazla fakültesi ve 5.000 öğrencisi olan kolejimiz, öğrencilere Silikon Vadisi şirketleriyle güçlü bağlar kurarak küresel fırsatlar sunmaktadır.

Lisans okullarımız ve bölümlerimiz aracılığıyla on üç işletme yoğunluğu sağlıyoruz ve lisansüstü okulumuz işletme, muhasebe, vergi ve ulaşım yönetimi konularında ileri derece ve sertifikalar sağlıyor. Merkezlerimiz ve Enstitülerimiz, öğrencilere vergi, muhasebe, finansal hizmetler, operasyon yönetimi, küresel liderlik, girişimcilik ve daha pek çok konuda bilgi ve becerilerini geliştirmeleri için eşsiz fırsatlar sunmaktadır. Ödüllü diğer programlar, LCoB'nin öğrenci deneyimini, Powering Silicon Valley ve ötesinde olağanüstü bir öğrenim topluluğu yaratıyor.

Lucas Koleji ve İşletme Enstitüsü - Silikon Vadisini Güçlendirme

Dünyanın en başarılı, rekabetçi ve yenilikçi ekonomik bölgelerinden biri olan Silikon Vadisi'nde öğrencilere başarılı olmaları için gereken kaynakları, becerileri ve fırsatları sunuyoruz.

Çok kültürlü, küresel bakış açısını Silikon Vadisi'nin tarihi teknolojik yenilik temeli ile birleştiren programlarımız, saygın, yerel mirasımızın bir yansımasıdır. Vadide çalışan öğrencilerimizin% 80'inden fazlasıyla iş öğrencilerimiz ve mezunlarımız gerçekten Powering Silikon Vadisidir.

Lucas İşletme Koleji, öğrencilere on üç işletme konsantrasyonuyla odaklandıkları çalışma alanı için önemli seçenekler sunar. Jack Holland Öğrenci Başarı Merkezi, öğrencilerin eğitim tercihlerinde ve kariyer yollarında gezinmelerine yardımcı olmak için bireysel ilgi sunar.

Birinci sınıf Merkezlerimiz ve Enstitülerimiz, geniş bir yelpazedeki endüstrilerdeki yüksek kalibreli, yerel profesyoneller ile gelişmiş eğitim ve ağ kurma konularında öğrenci deneyimini desteklemektedir. Gary J. Sbona Onur Programı, Thompson Küresel Staj Programı ve eşsiz fakültemiz gibi eşsiz öğrenci kaynakları, öğrencilerin profesyonel beklentileri keşfedebilecekleri ve benzersiz deneyimsel öğrenmeden yararlanabilecekleri kaynak ve ortamı sağlar.

Misyon

LCoB Vizyon, Misyon ve Değerler. Silicon Valley’in en büyük ve en eski devlet üniversitesi olan San Jose Eyalet Üniversitesi, 1857’den bu yana toplumumuzun ve küresel pazarının eğitim ihtiyaçlarına cevap vermektedir. işletme okulları için akreditasyon organı. Silikon Vadisi’ndeki en büyük işletme mezunlarının sağlayıcısıyız ve Vadinin bugünkü durumuna büyük bir katkıda bulunuyoruz.

Vizyon. Üniversitemiz, bu dinamik ve yenilikçi iş ortamının küresel ve çeşitli taleplerine cevap vererek Silikon Vadisine güç vermektedir. Öğrencilerimizin, işverenlerimizin ve toplumun başarısını mümkün kılmak için 21. yüzyıl eğitimini veriyoruz.

Misyon. Küresel bir iş dünyasında deneyimsel öğrenme ve karakter gelişimi yoluyla gelecekteki liderleri eğiterek ve işletme teorisi, pratiği ve eğitime katkıda bulunan araştırmalar yaparak, Silikon Vadisi'nde fırsat kurumuyuz.

Temel değerler

 • Mükemmellik - Öğretim, araştırma ve hizmette mükemmellik standartlarına dayanırız.
 • Etik - Sosyal sorumluluğu teşvik etmek için en yüksek akademik ve profesyonel davranış standartlarını belirledik
 • Girişimcilik - Bir yenilikçilik ve yaratıcılık kültürünü destekliyoruz
 • Katılım - Çeşitlilik, açık iletişim ve işbirliğine değer veren bir kültür inşa ediyoruz

Misyonumuzun Etkileri

 • Fırsat kurumu - Her yaştan ve farklı geçmişlerden hem çalışan hem de tam zamanlı öğrencileri yaşamlarını değiştirmeleri için güçlendiren, yüksek kalitede bir eğitim sunuyoruz.
 • Silikon Vadisi odaklı - Silikon Vadisi deneyimini, Silikon Vadisi bölgesine ve ötesine değer katan programlarımıza, araştırmalarımıza, öğrenci katılımımıza ve topluluk ilişkilerine dahil ediyoruz.
 • Deneyimli öğrenci öğrenmesi - Öğrencileri, yerel ve küresel işletmeler ve topluluklar, mesleki gelişim ve kültürlerarası deneyimlerle etkileşime girerek yenilikçi pedagoji ve deneyimsel öğrenmeyi kullanarak eğitiriz.
 • 21. yüzyıl eğitimi - Teknoloji aracılı bir öğrenim ortamı yaratır, hem iş dünyasına hem de topluma değer katan, katma değer yaratan ve programları artıran geliştirir ve geliştiririz.
 • Küresel bir iş dünyasında liderlik - Silikon Vadisi'nin küresel pazardaki büyümesini destekleyen kurumlarımız ve mükemmellik merkezlerimiz aracılığıyla bir yetenek havuzu, fikir liderliği ve iş dünyası etkileşimi sağlıyoruz.
 • Araştırma - Farklı fakültelerimiz Silikon Vadisi ve ötesindeki iş ve eğitim teorisi ve pratiğini etkileyen araştırma ve profesyonel katılım üzerine odaklanmaktadır.

Programa kabul koşulları

Eleştirel düşünme ve muhakeme becerilerinizi ölçen kabuller için en yaygın kullanılan sınav olan GMAT sınavına girerek işletme okulunda başarılı olmaya bağlılığınızı ve hazır olduğunuzu gösterin.

Sınavda bulacağınız soruların tadına varmak için GMAT mini sınavını indirin.

Konumlar

 • San Jose

  One Washington Square San Jose, CA, 95192, San Jose

 • Santa Clara

  2933 Bunker Hill Lane, Suite 120, 95054, Santa Clara

  sorular