Keystone logo
© Carrianna Field
Sanroman Consultoria y Formacíon

Sanroman Consultoria y Formacíon

Sanroman Consultoria y Formacíon

Tanıtım

SANROMAN Eğitim eğitim yoluyla bireylere ve kuruluşlara değer sağlamak 25 yıl sürdü. Biz yenilik ve kalite kararlıyız hizmetler ile müşterilerimizin sorunlara küresel çözümler sunmak.

Bizim eğitim modeli ve çok müşteri ihtiyaçlarına odaklı iş modeli: iki özellik eğitim uzman olarak bize tanımlar.

Biz sınıf çalışmaları, karışık veya karışık öğrenme ve e-öğrenme web seminerleri sayesinde, sanal kampüsü, mobil öğrenme ve sanal sınıfları sağlar. 600'den fazla eğitim programları ile, 25.000 öğrenci yılda ülke ve Latin Amerika'da yayıldı sanal ve fiziksel derslik, geçer. Bizim öğretim modeline işgücü piyasası sayesinde ve İstihdam Hizmetleri çalışmalarını katılıyorsa gençlerin yaklaşık% 20.

Biz de kamu ve özel sektör için danışmanlık hizmetleri geliştirmek ve hangi eğitim ve istihdam, sosyal araştırma, organizasyonel gelişim, yeni teknolojiler, bilgi sistemleri veya kalite yönetimi ve çevre sistemleri arasında birçok alanda uzmanlaşmış .

SANROMAN biz istihdam, beceri ve iş arayanların istihdam, zorluk ilk iş erişmekte, özellikle gençlerin geliştirmeye kararlıyız. Yani 2012 yılı Nisan ayında, ekonomik durgunluk ve emek zorluklar bağlamında, biz Yerleştirme Ajansı SANROMAN çevrimiçi düzey sınıf hem de yetkili olur.

Bu varlık, birçok potansiyel aday olarak iş arama yolunu kolaylaştırmak amacı ile oluşturulmuştur. İstihdam Dairesi, kişiselleştirilmiş hizmeti aracılığıyla iş arama meslek profilleri ve rehber adayları değerlendirilmesi gibi hizmetlerimiz arasındadır.

Bizim uluslararası projeler Latin Amerika'nın farklı ülkelerde geliştirilen ve dikkate alınması gereken üç kilit alanlarda içeren bir çapraz yaklaşım sahiptir: girişimcilik, eğitim ve gelişim için uluslararası işbirliğinin değerini.

İnsan Kaynakları Kültürümüz ...

Tüm çalışanlarımız büyümek ve SANROMAN içinde gelişir, her gün yeni deneyimler ve bilgi edinme, eğitim ve sürekli iyileştirme artırabilirsiniz taahhüdünü kabul etmektir.

İnsan Kaynakları bizim Döngüsü ...

şirket kültürümüzün temeli olarak güç liderlik; liderlik, örneğin, yakınlık ve sürekli geribildirim dayalı.

MİSYON

Biz örgütleri, müşteri ve kullanıcıların gerçek ihtiyaçlarını karşılamak için hizmet ve eğitim ve danışmanlık çözümleri üretmek.

VİZYON

piyasada lider bir şirket olarak, kendi yetenek yönetiminde müşteri kuruluşların stratejik ortağı olmak.

DEĞERLER

Amacımız çalışanların payı, anlamak ve işyerinde değerlerini yaşatacak olmasıdır. değerleri davranış, iç iletişim ve eğitim / toplantı bizim kod aracılığıyla, çevremizi ve ekipman entegre edilmiştir.

performans ve sonuçlar verimlilik, etkililik ve mükemmellik: Kalite. Bu iç ve dış müşterilere katkı ve değer yaratılmasıdır. Yenilik: fikir ve ürün, süreç ve hizmetler ya da yeni modeller hakkında bilgi açılması. Keşfedin ve başarı için fikirler oluşturmak. Bağlılık: Sürekli iyileştirme ve hedeflerini ilerletmek için daha fazla yetenek kazanıyor, fonksiyonların hükümlerine ötesine geçin. Şevk: Yapmanız heyecan verici herhangi bir etkinlik yapın, daha üretken olmak için tutkuyla bunu. Güven: ortaklar arasındaki ilişkilerin temelini, hedeflere ulaşır motoru.

Konumlar

 • Madrid

  Calle Maldonado 56 , 28006, Madrid

  programlar

   Kurum ayrıca şunları sunar:

   sorular