Keystone logo
Saxion University of Applied Sciences

Saxion University of Applied Sciences

Saxion University of Applied Sciences

Tanıtım

Saxion University of Applied Sciences , 27.000'e yakın öğrencisiyle (ve hala büyüyor!) Hollanda'nın en büyük yüksek öğrenim kurumlarından biridir. Saxion'un Hollanda'nın doğusunda üç kampüsü vardır - Hollanda'nın üç şehri Deventer, Enschede ve Apeldoorn'un her birinde birer kampüs. Çeşitliliğe sahip öğrenci topluluğumuzla gurur duyuyoruz. Uluslararası öğrenci nüfusumuz toplam 95 farklı milletten 2.500'ü aşmaktadır.

Harika kariyer fırsatları

Kampüslerimiz, 100 yılı aşkın bir süredir yenilikçi endüstrileri barındıran Avrupa'nın yenilikçi kalbinde yer almaktadır. Artık yeni kurulan şirketlere ev sahipliği yapıyor ve gelecek vaat eden kariyer fırsatları sunuyor. Saxion'un öğretme şekli, sizi yarının iş piyasasına en güçlü mesleki becerilerle girmeye hazırlayan çalışma alanıyla yakından bağlantılıdır. Saxion'da problem odaklı öğrenmeyi uyguluyoruz ve çalışma projelerimiz çalışma alanıyla sıkı işbirliği içinde geliştiriliyor. Uygulamaya dayalı bir yaklaşımla öğrenecek ve pratik deneyimler geliştireceksiniz. Bu eğitim türü Uygulamalı Bilimler Üniversitelerine (Hollandaca HBO) özeldir.

Mükemmel konumlar

Saxion, Hollanda'da üç farklı kampüste bulunmaktadır. Üç Saxion kampüsünün tümü (Enschede, Deventer ve Apeldoorn şehirlerinde bulunur) tren istasyonuna yürüme mesafesindedir. Hollanda'nın tren ağı mükemmeldir, dolayısıyla Saxion'a, diğer şehirlere ve hatta diğer ülkelere seyahat etmek kolaydır! Saxion'un kampüsleri, Hollanda'nın geri kalanına göre konut bulmanın daha ucuz ve daha kolay olduğu bölgelerdedir.

Uygun fiyatlı ve erişilebilir öğrenci konaklamaları

Kampüslerimiz Hollanda'nın doğusundaki hareketli şehirlerde bulunmaktadır. Bu bölge, Hollanda'daki diğer öğrenci şehirlerine kıyasla daha uygun fiyatlı ve erişilebilir konutlarla hareketli bir şehir hayatı sunuyor. Ayrıca uluslararası başvuru sahiplerine, web seminerleri ve diğer bilgilendirici materyallerle kalacak yer bulmalarında destek ve yardımcı oluyoruz.

Gerçek bir ikinci ev

Yurtdışında eğitim almanın zorlayıcı bir deneyim olabileceğini biliyoruz, bu nedenle Uluslararası Ofisimiz, uluslararası öğrencilerimiz için en başından başlayarak çeşitli destek hizmetleri sunmaktadır! Bunlar arasında Hollanda'ya ve Saxion'a sorunsuz bir şekilde iniş, kalacak yer bulma, sigorta başvurusu ve Vize alma konusunda yardım yer alıyor. Saxion herkese açık bir topluluk, uluslararası öğrencilerimiz için gerçek bir ikinci yuvadır!

Vize Gereksinimleri

Saxion University of Applied Sciences okumak için Hollanda'ya gelmek istiyorsanız vizeye ve/veya oturma iznine ihtiyacınız olabilir. Vize ve oturma izinleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için bu sayfaya bakın.

Burslar ve fon sağlama

Saxion'un birden fazla burs olanağı vardır. Daha fazla bilgi için bu sayfaya bakın.

Konumlar

 • Deventer

  Handelskade 75, Deventer, Netherlands, 7417 DH, Deventer

  • Enschede

   M. H. Tromplaan, 28, 7513 AB, Enschede

   • Apeldoorn

    Saxion Apeldoorn De Nettenfabriek Spoorstraat 29 7311 PE Apeldoorn, 7311 PE , Apeldoorn

    sorular