Keystone logo
SBS Swiss Business School Barcelona

SBS Swiss Business School Barcelona

SBS Swiss Business School Barcelona

Tanıtım

SBS Swiss Business School Barcelona ne okuyorsunuz?

SBS Swiss Business School, öğrencileri küresel ekonomideki kariyerlere hazırlamaya adanmış, üst düzey ve uluslararası akredite bir işletme öğrenim kurumudur.

Merkezi Zürih'te bulunan okul, canlı iş ekosistemleri içinde yer alan Madrid ve Barselona'daki dinamik öğrenme merkezleri aracılığıyla mükemmellik ve küresel iş perspektifine olan bağlılığını genişletiyor. Bu merkezler, eğitimi gerçek dünyadaki iş dünyasına kusursuz bir şekilde bağlayarak öğrenme deneyimini pratik bilgiler ve fırsatlarla zenginleştiriyor.

SBS Swiss Business School, akademik teoriyi gerçek dünyadaki iş uygulamalarıyla birleştiren programlar sunan Yenilikçi Deneyimsel Öğrenmede öncüdür. Bu yöntem canlı bir eğitim atmosferi yaratır, pratik becerileri geliştirir ve yeniliği teşvik eder.

SBS, çeşitli öğrenci topluluğu ve sektör uzmanlarından oluşan öğretim kadrosuyla, öğrencilerin deneyimli profesyonellerden öğrenebilecekleri , dünyanın her yerinden akranlarıyla bağlantı kurabilecekleri ve değerli ağ oluşturma fırsatları yaratabilecekleri , işbirliğine dayalı ve zenginleştirici bir ortam sağlar.Bizi Ayıran Ne?

✅ İsviçre Kaliteli Eğitimi: İspanya'daki prestijli İsviçre standartlarıyla zenginleştirilmiş programlarımız, mükemmellik ve titizlikle belirlenmiş bir eğitim sağlar.

✅ Dinamik Öğrenme Ortamı: Benzersiz bir ortak çalışma modelinden yararlanarak eğitimi iş dünyasıyla bütünleştiriyor, erken staj ve ağ oluşturma olanağı sunuyoruz.

Son Teknoloji Tesisler: 7/24 erişim, modern sınıfları, kahve barını, oyun ve çalışma alanlarını içerir. Ayrıca dengeli bir yaşam tarzı için spor salonuna, havuza ve squash kortuna dışarıdan erişimin keyfini çıkarın!

✅ Son Teknoloji Müfredat: Gerçek vaka çalışmaları ve talep edilen becerileri içeren müfredatımız, sizi iş inovasyonunda ön sıralarda tutmak için özel olarak tasarlanmıştır.

✅ En İyisinden Öğrenin: Yenilikçi içgörülerini ve pratik uzmanlıklarını doğrudan sınıflarımıza getiren önde gelen uzmanlarla etkileşime geçin.

✅ Kişiselleştirilmiş Koçluk: Küçük sınıf mevcutlarıyla kişiselleştirilmiş koçluk sunarak kişiye özel ve zenginleştirici bir öğrenme yolculuğu sağlıyoruz.

Kampüs Özellikleri

• Önde gelen bir küresel girişimci merkezi olan Barselona'da yer almaktadır.

• Sürekli olarak dünyanın en yenilikçi şehirleri arasında yer almak

• Son derece kozmopolit

• Birçok uluslararası kuruluş ve şirkete ev sahipliği yapmak

SBS Barcelona , Barselona'nın 22@ bölgesinde , birçok büyük şirket genel merkezinin ve yenilikçi şirketler ile startup'ların merkezi konumunda yer almaktadır.

Son teknoloji sınıflarımız ve en iyi tesislerimiz, aydınlık ve ferah yeni bir binada sunulmaktadır. Burada öğrenciler, benzer düşüncelere sahip girişimcilerle çevrili, dinamik ve sürükleyici bir ortama doğrudan dalabilirler.

Barselona'daki SBS Swiss Business School, birçok büyük şirket merkezinin evi ve yenilikçi şirketler ve yeni başlayanlar için bir merkez olan 22@ bölgesinde yer almaktadır.

En son teknolojiye sahip sınıflarımız ve en iyi tesislerimiz, sizi gerçek bir çalışma senaryosuna çekecek, size iş profesyonelleriyle günlük olarak iletişim kurma ve iş dünyasına adım atma fırsatı verecek, aydınlık ve ferah yepyeni bir binada sunulmaktadır. ilk günden.

Yeni bir şehre taşınmak gözünüzü korkutabilir ama endişelenmeyin, yardım etmek için buradayız. Tüm öğrencilerimize ihtiyaçlarına en uygun konaklamayı bulmaları için yardım sunuyoruz, bu nedenle Barselona'ya indiğinizde ilk gününüzden itibaren kendinizi evinizde gibi hissediyorsunuz!

İster kendi şirketinizde mutlu olun, ister birkaç yeni arkadaşla yaşama fikrinden hoşlanın, hatta sizin gibi diğer uluslararası öğrencilerle birlikte daha büyük bir üniversite yurdunda yaşamayı tercih edin, size yardımcı oluyoruz!

SBS Swiss Business School Barselona kampüsü, deneyimli konaklama ortaklarından oluşan bir koleksiyonla çalışır ve Öğrenci Hizmetleri ekibimiz, konaklama sürecinin başından sonuna kadar size destek olmaktan mutluluk duyar.

Tüm konaklama ortaklarımız, yıl boyunca temizlik hizmetleri, bakım, çalışma alanları, mutfak, sosyal etkinlikler, eğlenceli aktiviteler ve çok daha fazlası gibi premium hizmetler sunar.

  Sıralamalar

  • CEO Magazine 2023'e göre 2. sırada yer alan çevrimiçi MBA
  • CEO Magazine 2023'e göre Avrupa'da 6. sırada MBA
  • CEO Magazine 2023'e göre 7. Sırada Global MBA
  • CEO Magazine 2023'e göre Tier 1 Global MBA
  • CEO Magazine 2023'e göre Premier DBA programı
  • En İyi 20 QS Çevrimiçi MBA Sıralaması 2023: Avrupa
  • Eduniversal İşletme Okulları Sıralaması 2022'ye göre İsviçre'deki en iyi işletme okullarından biri seçildi

  Neden SBS Swiss Business School Barcelona'de eğitim almalısınız?

  Neden SBS Swiss Business School

  Uluslararası Yönetim, Finans, Pazarlama ve diğer alanlarda uzmanlaşmış programlar sunuyoruz. En son teoriyi öğretiyoruz, öğrencileri uluslararası deneyimlere kaptırıyoruz ve onları iş dünyasındaki en iyi uygulamalarla buluşturuyoruz.

  Programlarımıza katılanlar, yönetim teorisi ve uygulamasından çok daha fazlasını öğrenirler; hayatlarını ve kuruluşlarının başarısını derinden değiştirebilecek yeni düşünme biçimleri edinirler.

  Uygun. Ekonomik. Öğrenme.

  Tüm eğitim programlarımız İngilizce olarak verilmektedir. Yoğun programınız göz önünde bulundurularak oluşturulan programlarımız, aynı anda hem ders çalışmanıza hem de işinize devam etmenize olanak tanır. Öğrenim ücretlerimiz paranın gerçek değerini yansıtır, tüm öğretim materyallerini ve kitapları içerir.

  Çekirdeğe Uluslararası

  Öğrencilerimizin yarısından fazlası Avrupa, Asya ve Latin Amerika'dan gelmektedir. Katılımcılarımıza, çeşitliliği ve iş dünyasına dünya çapında bir bakış açısı getirme becerisini ödüllendiren bir ortamda, onları sınırlar ve kültürler arasında kolaylıkla çalışmaya hazırlayan bir deneyim sunuyoruz.

  Kurumsal Bağlantılar

  SBS Swiss Business School, öğretim, fakülte, etkinlikler ve yerleştirme ağı aracılığıyla iş dünyasına bağlıdır. İş dünyası liderleri, öğrencilerle konuşmak veya eğitim kursları vermek için sık sık okulu ziyaret ederek, öğrencilere en yeni iş uygulamaları hakkında bilgi edinme fırsatı sunar. Yeni bağlantılar oluşturmakla ilgilenen şirketler, Yerleştirme Ofisimizle iletişime geçmeye davet edilir.

  Nihayetinde işle ilgili en güçlü bağlantılar, işveren iletişim ağımız aracılığıyla gerçekleşir. SBS, mezunlarını dünya çapında önde gelen şirket ve kurumlara yerleştirme konusunda kıskanılacak bir sicile sahiptir. Bir dizi işveren, şirketlerindeki pozisyonları dolduracak uygun mezunları belirlemek için her yıl okulu ziyaret eder.

  Kariyer Geliştirme Ekibimiz, potansiyel işverenlerle düzenli bir diyalog sürdürür ve onları kampüste karşılamaya hazırdır.

  Ödüller & Akreditasyonlar

  İSVİÇRE AKREDİTASYON KONSEYİ

  akredite

  İNGİLİZ AKREDİTASYON KONSEYİ

  akredite

  IACBE

  akredite

  ACBSP

  akredite

  ÇEA

  akredite

  EDUQUA

  akredite

  SBS Swiss Business School Barcelona Yurtdışında Eğitim Alınabilecek En İyi 10 Ülke Arasında

  educations.com Top 10 Europe rankings 2023 badge
  educations.com Top 10 Global rankings 2023 badge
  educations.com Top 10 Global rankings 2022 badge
  educations.com Top 10 Europe rankings 2022 badge

  Konumlar

  • Barcelona

   Pg. de Joan de Borbó, 99, 08039, Barcelona

  • Madrid

   Gran Vía, 4, 28013, Madrid

  • Kloten

   Flughafenstrasse, 3, 8302, Kloten

  sorular