Keystone logo
© Monday
SBS Swiss Business School Madrid

SBS Swiss Business School Madrid

SBS Swiss Business School Madrid

Tanıtım

SBS Swiss Business School, öğrencileri küresel ekonomideki kariyerlere hazırlamaya adanmış, yüksek dereceli ve uluslararası akreditasyona sahip bir iş öğrenim kurumudur.

Merkezi Zürih'te bulunan okul, canlı iş ekosistemleri içinde yer alan Madrid ve Barselona'daki dinamik öğrenme merkezleri aracılığıyla mükemmellik ve küresel iş perspektifine olan bağlılığını genişletiyor. Bu merkezler, eğitimi gerçek dünyadaki iş dünyasına kusursuz bir şekilde bağlayarak öğrenme deneyimini pratik bilgiler ve fırsatlarla zenginleştiriyor.

SBS Swiss Business School, akademik teoriyi gerçek dünyadaki iş uygulamalarıyla birleştiren programlar sunan Yenilikçi Deneyimsel Öğrenmede öncüdür. Bu yöntem canlı bir eğitim atmosferi yaratır, pratik becerileri geliştirir ve yeniliği teşvik eder.

SBS, çeşitli öğrenci topluluğu ve sektör uzmanlarından oluşan öğretim kadrosuyla, öğrencilerin deneyimli profesyonellerden öğrenebilecekleri , dünyanın her yerinden akranlarıyla bağlantı kurabilecekleri ve değerli ağ oluşturma fırsatları yaratabilecekleri , işbirliğine dayalı ve zenginleştirici bir ortam sağlar.

Bizi Ayıran Ne?

✅ İsviçre Kaliteli Eğitimi: İspanya'daki prestijli İsviçre standartlarıyla zenginleştirilmiş programlarımız, mükemmellik ve titizlikle belirlenmiş bir eğitim sağlar.

✅ Dinamik Öğrenme Ortamı: Benzersiz bir ortak çalışma modelinden yararlanarak eğitimi iş dünyasıyla bütünleştiriyor, erken staj ve ağ oluşturma olanağı sunuyoruz.

Son Teknoloji Tesisler: Başarıya ilham vermek ve dengeli bir yaşam tarzını teşvik etmek için tasarlanmış 7/24 erişimin, spor salonu tesislerinin, oditoryumun, kafeteryanın ve Gran Via'ya bakan bir terasın keyfini çıkarın.

✅ Son Teknoloji Müfredat: Gerçek vaka çalışmaları ve talep edilen becerileri içeren müfredatımız, sizi iş inovasyonunda ön sıralarda tutmak için özel olarak tasarlanmıştır.

✅ En İyisinden Öğrenin: Yenilikçi içgörülerini ve pratik uzmanlıklarını doğrudan sınıflarımıza getiren önde gelen uzmanlarla etkileşime geçin.

✅ Kişiselleştirilmiş Koçluk: Küçük sınıf mevcutlarıyla kişiselleştirilmiş koçluk sunarak kişiye özel ve zenginleştirici bir öğrenme yolculuğu sağlıyoruz.

Kampüs Yaşamı ve Tesisler

SBS Swiss Business School Madrid Kampüsü, Gran Vía'da stratejik bir konuma sahiptir ve öğrencilere canlı kültürel, ticari ve sosyal etkinliklere benzersiz erişim olanağı sunar!

Kampüs merkezimiz, bağlantıların ve kariyer fırsatlarının beklediği dinamik bir ortak çalışma ortamında kapsamlı öğrenim yoluyla gerçek iş dünyasında başarılı olmanızı sağlar.

7/24 erişimin , birinci sınıf tesislerin ve keyifli manzaralar eşliğinde çatı katındaki ağ oluşturma etkinliklerinin keyfini çıkarın. Kampüs içi spor salonumuzla aktif kalın, yaşam tarzınızı geliştirin ve her anı olağanüstü kılın.

Öğrenci Görüşleri

Sıralamalar

 • CEO Magazine 2023'e göre 2. sırada yer alan çevrimiçi MBA
 • CEO Magazine 2023'e göre Avrupa'da 6. sırada MBA
 • CEO Magazine 2023'e göre 7. Sırada Global MBA
 • CEO Magazine 2023'e göre Tier 1 Global MBA
 • CEO Magazine 2023'e göre Premier DBA programı
 • En İyi 20 QS Çevrimiçi MBA Sıralaması 2023: Avrupa
 • Eduniversal İşletme Okulları Sıralaması 2022'ye göre İsviçre'deki en iyi işletme okullarından biri seçildi

Konumlar

 • Madrid

  Gran Vía, 4, 28013, Madrid

 • Kloten

  Flughafenstrasse 3 Kloten-Zurich Switzerland, 8302, Kloten

 • Barcelona

  Pg. de Joan de Borbó, 99, 08039, Barcelona

  sorular