Keystone logo
Southern Cross Education Institute

Southern Cross Education Institute

Southern Cross Education Institute

Tanıtım

Southern Cross Eğitim Enstitüsü sağlanmasında mevcut en iyi fırsatları tüm aradıkları nitelik kazanıyor nihai deneyim alırsınız dünya genelinde yerel Melbourne öğrencileri ve uluslararası öğrencilerle hem sunmaktan gurur duyar.

Öğrenci Sertifika ders veya bir Advanced Diploma kursuna devam olsun, bizim Enstitüsü öğretim enerjik bir yöntemle desteklenmiş eğlenceli interaktif bir atmosfer birleştirir. Tüm eğitim ihtiyaçları ve öğrencinin beceri düzeyini karşılamak için bir bireysel yaklaşım üzerinde bir tane içermektedir. Derslerin yelpazemiz sık eklenen yeni dersler ile kapsamlı. Böyle ilk yardım gibi kısa seminer ve sertifika kursları süre kısıtlı olduğu zaman kendi bilgilerini genişletmek isteyen yerel öğrenciler, işletmeler ve aile üyeleri için sık sık teslim edilir.

Tüm öğrenciler tüm kampüslerinde rahat bir öğrenme ortamı yaşayabilirsiniz. Bizim yurtdışı öğrenci ziyaretçiler sadece ev dünya çapında tanınan bir Avustralya yeterlilik almak değil, aynı zamanda Avustralya sunduğu çeşitlilik karşılaşmazsınız. Muhteşem doğal hayretle gelen Avustralya yeterlilik tamamlandığında sahip olacak iş yerleştirme olanakları büyük diziye sağ aracılığıyla sunduğu, Southern Cross Eğitim Enstitüsü doğru seçimdir. Farklı insanlar, farklı öğrenme ve farklı teslimat başarı sağlayacaktır.

Konumlar

 • Melbourne

  Melbourne City Campus, 155-161 Boundary Road, VIC 3051, Melbourne

  • Adelaide

   Adelaide Campus, Level2 14-16 Grote Street , SA 5000, Adelaide

   sorular