Keystone logo
© The Global American University, Schiller
Schiller International University

Schiller International University

Schiller International University

Tanıtım

Dört Uluslararası Kampüsümüz aracılığıyla öğrencilere Küresel Dönüştürücü Eğitim sağlıyoruz. Akredite bir çift diploma (ABD ve Avrupa) almalarına, dört farklı ülkede yaşayarak küresel çeşitliliğe hakim olmalarına, liderliği teşvik eden Kişiselleştirilmiş bir Yol oluşturarak uluslararası istihdam edilebilirliği artırmalarına ve bir iş ortamı oluşturmalarına olanak tanıyan, yaşayarak öğrenme deneyimi. Akıllı Küresel Profesyoneller olarak performans sergilemek için küresel zihniyet.

yer

Öğrencilerin dört farklı ülkede yaşayarak öğrenme diploması almalarına olanak tanıyan, dört uluslararası kampüsten oluşan bir ağ. Öğrencilerimiz programları sırasında birden fazla uluslararası lokasyonumuzu (ABD, İspanya, Fransa ve Almanya) birleştirerek küresel çeşitlilik konusunda uzmanlaşabilir ve potansiyel uluslararası kariyer fırsatlarını keşfedebilirler.

Akreditasyon

Akredite çift diploma (ABD ve Avrupa) ve dünya çapında yerel otoritelerin tanınmaları. Biz ABD onaylı bir Amerikan Üniversitesiyiz. Ek olarak, öğrencilerimiz tamamlayıcı bir Avrupa Diploması (Roehampton Üniversitesi, Birleşik Krallık) alma, ülkelerin yurtdışında eğitim için sağlayabileceği avantajlara erişme ve endüstri liderlerinin ortaklıkları aracılığıyla önemli pazar alanlarında uzmanlaşma olanağına sahiptir.

metodoloji

Ayda bir kurs sistemi ve hiper bağlantılı gerçeklik metodolojileri, öğrencilerin odaklanmış ve yapılandırılmış bir şekilde öğrenmelerine, etkileşimde bulunmalarına ve bilgileri farklı küresel gerçekliklere uygulamalarına olanak tanır. Blok planlama sistemimiz ve yaparak öğrenme metodolojilerimiz sayesinde öğrencilerimiz, bilgiyi gerçek organizasyon zorluklarına uygulayarak ve çok yönlü beceriler geliştirerek yapılandırılmış ve pratik bir şekilde öğrenirler.

Deneyim

Adım adım kişiselleştirilmiş bir deneyim oluşturmak için öğrencilere farklı program ayarları, test deneyimleri ve destekleyici araçlar sağlayan uyarlanabilir bir akademik yol. Öğrencilerimiz, sonraki adımlara karar vermeden önce farklı program parametreleri arasından seçim yaparak ve seçenekleri keşfederek kişiselleştirilmiş bir eğitim yolunu planlayabilir, yönlendirebilir ve geliştirebilir. Ayrıca Kişisel Danışmanlarımız ve Burs Planımız, onlara hedeflerine ulaşmaları için 1'e 1 İlgi sağlar.

istihdam

Uluslararası istihdam edilebilirliği başarılı bir şekilde artırmak ve Küresel Zihniyet oluşturmak için Mentorluk Planları, Ortaklıklar ve Şirket İçi Programlar. Kariyer zorluklarıyla karşı karşıya kalan öğrencilere, profesyonellere ve kuruluşlara yardımcı olan bir Küresel İstihdam Merkezi olarak faaliyet gösteriyoruz. Ekosistemimiz onların uluslararası bir ağ kurmasına, teknik ve teknik becerilerini geliştirmesine ve mevcut pazar talebine erişmesine olanak tanır.

İngilizce Dil Gereksinimleri

Duolingo İngilizce Testi ile İngilizce yeterliliğinizi onaylayın! DET, dünya çapında 4.000'den fazla üniversite (bunun gibi) tarafından kabul edilen kullanışlı, hızlı ve uygun maliyetli bir çevrimiçi İngilizce sınavıdır.

Konumlar

 • Paris

  Schiller International University Paris Campus 9, rue Yvart, 75015, Paris

  • Heidelberg

   Schiller International University Heidelberg Campus Zollhofgarten 1, 69115, Heidelberg

   • Madrid

    Schiller International University Madrid Campus Calle Serrano 156 (Plaza de la Republica Argentina), 28002, Madrid

    • Tampa

     400 N Tampa St, Suite #1700, Tampa, Florida 33602, US, 33602, Tampa

     • Tampa

      400 N Tampa St, Suite #1700, Tampa, Florida 33602, US, 33602, Tampa

      sorular