Keystone logo
© Eva Dang
School of Information Risk Management

School of Information Risk Management

School of Information Risk Management

Tanıtım

A Bilgi Bilgi Okulu Risk Yönetimi Bölümü (SIRM) Hem programlar sunan ünlü bir merkez Lisans ve Doktora Bilgi Güvenliği ve Güvencesi, İşletme Yönetimi, Sağlık Yönetimi ve Bilgisayar gibi çeşitli disiplinlerde düzeyler. SIRM programları dır-dir Çeşitli üniversiteler tarafından onaylandı Başarılı öğrencilerimize derece kazandırmak. Sırma Kullanmada öncülük eder ISACA Bilgi Güvenliği ve CISA ile Güvence için model müfredat Ve CISM İngiltere'de program. 2007 yılından beri Bilgi Güvenliği ve Güvencesi konusunda uzmanlık geliştirdik; Ve İngiltere'de çeşitli üniversitelerle ortaklık kuran İşletme Yönetimi programları Greenwich Üniversitesi, University of Gloucestershire, Derby Üniversitesi, Chester Üniversitesi ve Anglia Ruskin University.

Sırma Ile fonlama sözleşmesi ile başarılı bir şekilde ortaklık kurdu. Brooklands Koleji (Kamu tarafından finanse edilen bir üniversite), Cyber ​​Security'de Seviye 4 ve üstü Apprenticehsips niteliklerinin sağlanması için.

Sırma olduğu bir Yetenekler ve Finansman Kurumu için Onaylanmış Eğitim Organizasyonu Ve yayınlandı. ROTO'nun Kaydı (Eğitim Kuruluşlarının Kayıtları). Sırma Da kaydolmayı başarıyla gerçekleştirdi. RoATP (Çıraklık Eğitim Sağlayıcılarının Kaydı). Biz de ATHE tarafından onaylandı (Eğitimler ve Yüksek Öğrenim Ödülleri), ASIC (Uluslararası Kolejler İçin Akreditasyon Hizmetleri), AISABE (Bilgi Güvenliği Denetçileri ve İş Yöneticileri Derneği).

Sırma dayanır Londra, Bunun kalbi olan Birleşik Krallık. Kampüsümüz Ilford, Hangi Doğu Ilford tren (yerden) istasyonu ve şehir merkezine 1 dakikalık yürüme ile Londra. Liverpool Caddesi ve Londra Merkezimiz kampüsümüzden sadece 15 dakika uzaklıktadır. Sırma Bir Kurumsal Bölüm Hem kurumsal düzeyde eğitimler verilecek hem de Kamu ve özel. Mevcut öğrencilerimiz, eğitim görürken iş tecrübesine sahip olmak için kurumsal departmanımıza katılma şansına sahip olacaklar. Sırma. Bu sadece iş deneyimini sağlamayacak, ancak size tam zamanlı istihdam için bir yol sağlayacaktır. SIRM veya başka bir kuruluş (Boşluk durumuna bağlıdır). Siber Güvenlik işleri dünyanın her yerinde mevcuttur ve eğer dünyada recongised olan İngiltere dereceniz varsa, kendi alanınızda geleceğe karşı bir güvenlik duygusu olabilir.

Sırma Ders konferansları, öğreticiler ve seminerler (bir öğrencinin f / t, p / t veya çevrimiçi seçme yöntemine bağlı olarak) içeren geniş öğretim, öğrenme ve değerlendirme yöntemlerini kullanmaktadır. Öğrencilerin bağımsız öğreniminin önemine önemli derecede önem veriyoruz. Okul çapında devredilebilir, istihdam edilebilirlik ve çalışma becerileri geliştirme çalışmalarını geliştirmeyi ve Kişisel Gelişim Planlaması'nı derece programlarına dahil etmeyi taahhüt ediyoruz. Bunu, öğrenme ve öğretme konusunda destek ve ilerleme sağlayarak yapmayı amaçlıyoruz. Sırma Hem personel hem de öğrenciler için. At staff at SırmaÖğretimi değerlendirecek ve ödüllendiren, öğrenciler arasındaki bireysel farklılıklara saygı duyan ve bunları destekleyen ve çeşitli öğrencilerin öğrenebileceği ve mükemmelleştirebileceği öğrenme ortamlarının oluşturulmasını teşvik eden bir öğretim kültürü geliştirmek için öğretim üyeleri, öğrenciler ve akademik yönetimle işbirliği içinde çalışıyor.

Konumlar

  • London

    Becketts House, 2-14 Ilford Hill, IG1 2DA, London

sorular