Keystone logo
SCI-Arc

SCI-Arc

SCI-Arc

Tanıtım

Los Angeles şehir merkezinde yer alan, SCI-Arc yenilik merkezi ve ülkenin birkaç bağımsız mimarlık okullarından biri.

Müdür Mesajı

SCI-Arc hep genişleyen ve emelleri yükseltiyor. küreselleşen çağda, tasarım gibi daha önce hiç önemli ve biz tasarım dönüştürmek hangi tüm farklı yolları göstererek dünyayı hayrete kapasitesine sahiptir.

Misyonumuz

SCI-Arc misyonu, meşgul spekülasyon ve yenilik mimarları yetiştirmek, mimari çok kenarlarını reimagine etmektir.

SCI-Arc Tarihi

SCI-Arc sunulan geleneksel okullara daha deneysel bir bakış açısıyla mimari yaklaşmak istedim öğretim üyeleri ve bir grup öğrenci tarafından Santa Monica 1972 yılında kurulmuştur.

Insanlar

SCI-Arc liderlik, öğretim ve personel kurumun küreselleşmeye ve öğrenci gövdesini yansıtan, farklı geçmişleri ve ülkelerden gelen.

tesis

onun çeyrek mil uzunluğundaki kampüs içinde, SCI-Arc öğrencilere akademik ilerleme ve deney destekleyen kaynakların entegre bir paketi sunuyor.

Akreditasyon

SCI-Arc tarafından verilen lisans ve lisansüstü profesyonel dereceler, hem Ulusal Mimarlık Akreditasyon Kurulu (NAAB) ve Okullar Batı Derneği ve Kolejler (WASC) tarafından akredite edilmiştir.

Okul Destek

SCI-Arc dünyaca ünlü eğitim programlama sürdürmek için mezunlar, veliler ve arkadaşlarından hayırsever desteğine dayanıyor.

Kariyer

SCI-Arc SCI-Arc bir kariyer için en iyi ve en parlak adayları ve istinat gurur duymaktadır ve kültürel açıdan zengin bir sanatsal, farklı bir çalışma ortamı oluşturmaya adamıştır.

Kampüs Özellikleri

  İngilizce Dil Gereksinimleri

  Duolingo İngilizce Testi ile İngilizce yeterliliğinizi onaylayın! DET, dünya çapında 4.000'den fazla üniversite (bunun gibi) tarafından kabul edilen kullanışlı, hızlı ve uygun maliyetli bir çevrimiçi İngilizce sınavıdır.

  Konumlar

  • Los Angeles

   960 East 3rd Street Los Angeles, CA 90013, , Los Angeles

   sorular