Keystone logo
South Carolina State University School of Business

South Carolina State University School of Business

South Carolina State University School of Business

Tanıtım

Güney Carolina Eyalet Üniversitesi, Yaklaşık 3.500 öğrenciye bir 1890 kara hibe üst düzey kapsamlı bir kuruluşun, uygun fiyatlı ve erişilebilir kaliteli lisans ve lisansüstü programlarını vermeyi taahhüt eder. Öğretim, araştırma, teknoloji ve hizmetler ile, SC Devlet, ekonomik kalkınmaya katkıda vatandaşların yaşam kalitesini artırır ve hayatın zorlukları ve taleplerini karşılamak için yüksek, yetenekli, yetkin ve sosyal farkında mezunları hazırlar ve işe ve üretken yaşamak için onları sağlayan dinamik, küresel toplum.

İşletme Fakültesi muhasebe, tarım, ekonomi, yönetim ve pazarlama lisans programları ile 1983 yılında kuruldu. 2005 yılında, MBA Programı Girişimcilik ve tarım işletmeleriyle konsantrasyonlarda ilave edildi.

Vizyon Bildirimi

Güney Carolina Eyalet Üniversitesi'nde İşletme Programı vizyonu, öğrenciler ve diğer çeşitli paydaşlar için kalite programları aracılığıyla "en iyi Güneydoğu'da değer" ve hizmet olarak kabul edilecektir.

Misyonumuz

Güney Carolina Eyalet Üniversitesi'nde İşletme Programı misyonu küresel ve çeşitli çevre için rekabetçi ve yenilikçi mezunlar üretmek için kalite yönetimi eğitim ve liderlik gelişimi sağlamaktır.

Temel Değerler

İş Programı misyonu kaliteli öğretim, araştırma, öğretim geliştirme ve hizmet faaliyetleri sayesinde sağlanacaktır. Misyonumuzu layıkıyla Bizim genel başarı öğrencilerimiz, öğretim, akranları ve diğer paydaşlar arasında bizim itibar geliştirilmesi ile ölçülecektir. Bu amaçla, biz liderlik, müşteri memnuniyeti, takım çalışması, toplum sosyal, dürüstlük ve performans bizim değerleri beyan. Bu nedenle:

 • Biz öğrenme ve teknolojik küresel, etik ve girişimcilik becerilerini içerecek şekilde tüm öğrencilerin mesleki ve liderlik gelişimi teşvik etmek için çaba değer veren.
 • Biz tüm öğrencilerin bütünsel ihtiyaçlarına destekleyici ve duyarlı.
 • Bizim program ve toplumu etkileyen olumlu sonuçlara doğru çalışması için çeşitli paydaşlar ile işbirliği ve ortaklıklar değer.
 • Bizim bütünlüğü ve kalitesinden asla ödün vermez sağlarken bizim sonuçların performans ve değerlendirme sürekli iyileştirme için çalışıyoruz.

Yol Gösterici İlkeler

Biz İş Programı sürekli iyileştirme için tespit etmiş kritik başarı faktörleri üzerinde odaklanmaya devam. Böylece, İş Programı değerlerinin kaliteli öğrenci, kalite yönetimi programları, kaliteli öğretim ve topluma hizmet geliştirme ve muhafaza dayanmaktadır. Biz aşağıdaki ilkeler tarafından yönlendirilir:

 • Destekleyici bir ortam sağlanması kaliteli öğrenciler yetiştirmeyi - kalite yönetimi eğitim programları sağlanması - öğretim, araştırma, mesleki gelişim ve hizmet üzerinden kaliteli bir fakülte bakımı.
 • Sosyal yardım ve hizmet yoluyla toplum ile güçlü bir ilişki sürdürmek.

Konumlar

 • Orangeburg

  300 College Street NE, 29117, Orangeburg

  programlar

  sorular