Keystone logo
SDU Seoul Digital University

SDU Seoul Digital University

SDU Seoul Digital University

Tanıtım

Bilgi teknolojilerinin gelişmesiyle birlikte bilgi miktarı ve paylaşım hızı artmıştır. Toplumun değişimine cevap verebilmek ve rekabette ayakta kalabilmek için sürekli öğrenme zorunlu hale geldi. Buna bağlı olarak Seul Dijital Üniversitesi gibi siber üniversitelerin yükselişini de beraberinde getiren yaşam boyu eğitim anlayışına uygun bir eğitim sistemine talep vardı.

Seoul Digital University, Kore'nin önde gelen siber üniversitesi olarak rolüne ve görevine sadık kalmış ve kısa sürede kayda değer bir büyüme göstermiştir. Özellikle Seul Dijital Üniversitesi, yüksek kaliteli eğitim içeriği, mükemmel öğretim üyeleri ve en büyük öğrenci topluluğu ile donanmıştır. Sürekli olarak öğrenci hizmetini geliştirmeye ve müfredatı yeniden düzenleyerek üniversitemizi uzmanlaşmaya çalışıyoruz.

Bu çabanın bir sonucu olarak, Seul Dijital Üniversitesi, öğrenci memnuniyeti ve rekabet oranı vb. konularda en iyi performansı gösteren ülkenin en iyi siber üniversitesi haline geldi. SDÜ ayrıca yabancı üniversitelerle işbirliğine dayalı değişim yoluyla küresel bir itibar kazanıyor.

Seoul Digital University, Kore'nin en iyi siber üniversitesi olmanın ötesinde gelişmeye devam edecek ve dünyanın en iyisi olmak için adım atacaktır. Ayrıca, yeni teknolojiyi eğitime aşılayarak öğrencilerin potansiyellerini en üst düzeyde geliştirmelerine yardımcı olacağız. Üniversitemizden mezun olduğunuz andan itibaren toplumun arzu ettiği nitelikli bir profesyonel olacağınızdan eminiz.

Konumlar

 • Dongdaemun-gu

  Dongdaemun-gu, Kore Cumhuriyeti

  programlar

   Kurum ayrıca şunları sunar:

   sorular