Keystone logo
South East European University

South East European University

South East European University

Tanıtım

Güney Doğu Avrupa fakülte, enstitü ve merkezlerin oluşan özel bir kar yükseköğretim kurumu sosyo-ekonomik bilimler uzmanlaşmıştır.

Fakülteler fakülte bünyesinde organize birimler vardır ve onlar Üniversite Yönetim Kurulunun veya Yürütme Komitesi tarafından onaylanan Fakülte Kurulu ve Üniversite politika çerçevesi ile çalışır. Güney Doğu Avrupa Üniversitesi beş fakülte oluşmaktadır: Çağdaş Bilimleri ve Teknolojileri Fakültesi, Diller, Kültürler ve İletişim Fakültesi, fakülte, Kamu Yönetimi ve Siyaset Bilimi Fakültesi ve İşletme ve Ekonomi Fakültesi.

Üniversite misyonu Statüsü (1 Aralık 2008) tarafından tanımlanan adalet ve liyakate dayalı herkes için eşit fırsatlar sunarak, ülkedeki yüksek eğitim sisteminde öğretim ve akademik araştırma çalışmalarında mükemmelliği elde etmek için çabalarına pridrzhauva olduğunu. Makedonya'da ve Üniversitesi'nin üstlendiği misyonun önemli unsurlarından biri olarak megjunrodni üniversitelerde hem diğer üniversitelerle aktif işbirliği.

Üniversite çalıştırın ve karşılıklı etnik bir anlayışla, Arnavutça dilinde yüksek öğrenim katkı ve Avrupa ve uluslararası standartlara uygun müfredatı geliştirerek eğitim ve araştırma için povekjejzichen ve çok kültürlü bir yaklaşım sağlamak başardı olduğunu ana hedefi.

Üniversite Rektörü Senato ve Rektörlük Konseyi üniversite yönetim kurulu organları Yönetim.

Güney Doğu Avrupa Bu ülkede 19 üniversite arasında devlet düzeyinde üçüncü sırada yer almaktadır. Bu sıralama gerçekleşen yabancı evalvatori Shanghai CIO Tong Üniversitesi.

Konumlar

  • Skopje

    Arhiepiskop Angelarij, nr.1, 1000, Skopje

    • Tetovo

      Илинденска бр.335, 1200, Tetovo

    sorular