Keystone logo
Seoul Institute Of The Arts

Seoul Institute Of The Arts

Seoul Institute Of The Arts

Tanıtım

Şu anda, Seoul Institute Of The Arts , dünya çapında yaratıcı odaklı bir sanat üniversitesi olarak ileri bir adım atmak için şimdiye kadar sanat eğitimi ve yaratım paradigmasını yeniden düşünmek ve yenilemek zorunda olduğu bir noktaya ulaştı. Ayrıca, 4. Sanayi Devrimi ve Corona pandemisi nedeniyle muazzam değişikliklerle karşı karşıya kalan Seoul Institute Of The Arts , mevcut durumunun ötesinde küresel rekabet gücüne sahip özel bir sanat eğitim kurumu olarak gelişmek için karakterizasyonunu ve küreselleşmesini daha da güçlendirmesi gerekiyor.

Bu amaçla, bir okul şirketi olan Dongrang Sanat Merkezi, kurucu Dong-rang'ın mirasını devraldı ve onursal başkan Yoo Deok-hyeong'un felsefesini devraldı ve Seoul Institute Of The Arts , geleceğin sanat yönünü belirledi. Eğitim. Ulusal kültür ve sanatın gelişimine ve küreselleşmeye yaratım yoluyla öncülük etmek için elimizden gelenin en iyisini yapacağız.

Seoul Institute Of The Arts 'tanıdık bir aile' olma inancı ve gururu ile tek yürek, dünya çapında bir sanat üniversitesi haline gelebilmesi için tüm öğretim üyelerinin, öğrencilerin ve mezunların bir aile olarak birlikte çalışmalarını istiyoruz. Teşekkürler.

Konumlar

 • Ansan-si

  Ansan-si, Kore Cumhuriyeti

  programlar

   Kurum ayrıca şunları sunar:

   sorular