Keystone logo
Seton Hall University College of Communication and the Arts

Seton Hall University College of Communication and the Arts

Seton Hall University College of Communication and the Arts

Tanıtım

Tutkun. Senin çağrı. Senin geleceğin.

İletişim ve Sanat Üniversitesi, sağlam bir liberal sanat eğitimine dayanan, günümüzün dijital kültürünü benimsemiş, öğrencileri sorumluluk kurmaya, yaratmaya ve iletişim kurmaya güçlendirecek yüksek kaliteli, disiplinlerarası iletişim ve sanat eğitimi almak isteyen öğrenciler için en iyi seçimdir. , tutku ve mükemmellik.

Lisansüstü çalışmaları

Alimler, kuramcılar, eleştirmenler ve profesyonellerden oluşan dinamik bir topluluk olan İletişim ve Sanat Koleji Yüksek Lisans Çalışmaları, öğrencilere teori ve pratik bileşenleri öğrencilerin ders materyallerini tanıma, test etme ve çevirme imkânı veren şekillerde harmanlayan sürükleyici öğrenme deneyimleri sunar. akademik, profesyonel ve işyeri ortamlarına dönüştürülür.

Lisansüstü Çalışmalar şu anda İletişim ve Müze Meslekleri dahil olmak üzere iki Master düzeyinde program sunmaktadır. Buna ek olarak, üç hızlandırılmış BA / MA programı ve Diplomasi ve Uluslararası İlişkiler Okulu ile bir çift MA derecesi de dahil olmak üzere üç çift diploma seçeneği sunulmaktadır.

Lisansüstü Programlar

Bilgi, dijital ve kültürel endüstriler büyük bir hızla büyümektedir. Geçtiğimiz on yıl içinde, iletişim ve görsel / sahne sanatları derecelerine olan talep yüzde 50'den fazla arttı.

Bu heyecan verici eğilimlere yanıt olarak Seton Hall Üniversitesi İletişim ve Sanat Koleji, akademik, sosyal, sanatsal ve teknolojik ortamlarda yenilikçi, gerçek ve profesyonel etkileşim sağlar. Beşeri bilimlere demir atmış, en son teknoloji ve yenilikçi müfredata sahip olan çeşitli ve esnek programları, disiplinler arasında anlamlı işbirliği fırsatları sunmaktadır. İdeal konumu - New York'tan sadece birkaç dakika uzaklıkta - öğrencilere parmak uçlarında çok sayıda staj ve ağ oluşturma olanağı sunar.

Kampüs Özellikleri

  Burslar ve fon sağlama

  Mezun Bilgilendirme Oturumları

  Programlarımız hakkında daha fazla bilgi edinmek için çevrimiçi olarak bize katılın!

  Öğrenci Görüşleri

  İngilizce Dil Gereksinimleri

  Duolingo İngilizce Testi ile İngilizce yeterliliğinizi onaylayın! DET, dünya çapında 4.000'den fazla üniversite (bunun gibi) tarafından kabul edilen kullanışlı, hızlı ve uygun maliyetli bir çevrimiçi İngilizce sınavıdır.

  Konumlar

  Konumlar
  • South Orange

   400 South Orange Ave South Orange, NJ, 07079, South Orange

   • facebook
   • instagram
   • twitter
   • youtube

  sorular