Keystone logo
Shikoku University

Shikoku University

Shikoku University

Tanıtım

Shikoku University , "Bütünsel Bağımsızlık" mottosunu kurucu ilke olarak benimser. Tüm fakülte ve personel bir ekip olarak hareket eder, öğrencileri COVID-19 salgını gibi öngörülemeyen olayların geleceği dünyasına güvenle girebilmeleri ve sonunda hayallerini gerçekleştirebilmeleri için destekler.

Sonuç olarak öğrencilerimizin derslerden ve ders anlatımlarından memnuniyet düzeyi çok yüksektir. Mezunlarımızın kayıtlı hemşire ve diyetisyenlerinin istihdam oranı ve ulusal sınav başarı oranları da oldukça yüksektir. Çok sayıda öğrencimiz de memur istihdam sınavını geçmiştir. Artık BİT ortamımızı iyileştirerek eğitim içeriğimizi ve kalitemizi artırıyoruz. Ayrıca yeni değer yaratması beklenen lise ve üniversite eklemlenme reformlarını da gerçekleştirdik. Öğrencilerimizin istihdam olanaklarını genişletmek için daha yüksek nitelikler kazanmalarına yardımcı oluyoruz.

Shikoku University özel kılan cömert burs programlarımız, son teknoloji spor tesisleri, gönüllü etkinlik fırsatları, çift diploma programları dahil olmak üzere denizaşırı üniversitelerle yeni ortaklıklar ve 'AI uygulama insan kaynakları geliştirme programları' ile gurur duyuyoruz.

Yerel topluluk ve endüstriler tarafından güvenilmemiz için sürekli çaba sarf etmeye ve aynı zamanda Shikoku University mevcut ve gelecekteki öğrenciler için çok daha çekici hale getirmeye kendimizi adadık. Sizleri üniversitemize bekliyoruz.

Konumlar

  • Tokushima

    Tokushima, Japonya

    sorular