Keystone logo
Seton Hall University, School of Diplomacy and International Relations

Seton Hall University, School of Diplomacy and International Relations

Seton Hall University, School of Diplomacy and International Relations

Tanıtım

deneyim Diplomasisi

Sadece New York City'den ve Washington, DC, Diplomasi Seton Hall Okulu ve Uluslararası İlişkiler kalbinde dakika, profesyonel, dinamik ve kültürel açıdan zengin bir ortamda küresel ilişkiler ve uygulama diplomasisi ilk elden incelemek için ideal bir yerdir. Lisans adayları, Amerika Birleşik Devletleri ve her iki çalışmanın dünya çapında 25 ülkede bir araya gelerek küresel çalışmaları, çatışma çözme, uluslararası ekonomi ve liderlik vurgulayan multidisipliner bir müfredat uygulanır.

Okul adanmış staj ve profesyonel hizmetler ofisleri bire-bir kamu hizmeti, iş, hukuk, ve kar amacı gütmeyen sektörde rekabet staj, burs ve kariyer fırsatları ile danışmanlık, atölye, mezunlar rehberlik ve yönlendirme yoluyla öğrencilerin kariyer gelişimini desteklemek.

ABD'nin Birleşmiş Milletler Derneği ile benzersiz bir ittifak sayesinde, Okul öğrencilere Washington, DC, uluslararası seminer ve daha bir BM Yaz New York Programı Yarıyıl dahil akademik ve mesleki faydaları geniş bir yelpazede sunuyor.

New York, uluslararası ilişkiler epi-merkezine sadece 14 mil, Seton Hall akademik mükemmellik Princeton Review, US News & World Report ve Bloomberg Businessweek tarafından ayrım saydı olmuştur.

  • uluslararası bir çalışma turu bir heyet katılın
  • dünya liderleri ile kritik küresel sorunları tartışmak
  • Tam profesyonel staj, yerel, ya da denizaşırı
  • gerçek dünya durumlara sınıf bilgilerini uygulama
  • Kampüste önemli liderlik rolleri üstlenmeye
  • iş, iletişim, diplomasi, hükümet, yasa ya da kar amacı gütmeyen sektörün alanlarında fark yaratmak için gerekli olan güven inşa
  • Birleşmiş Milletler Vakfı ve Birleşmiş Milletler Derneği ile ittifak avantajlarından yararlanmak

A Diplomasi Okulu küresel bir toplum için hizmetkar liderler geliştirmek için değerlere dayalı eğitim ve adanmışlık Seton Hall uzun zamandır geleneği kucaklar. 1856 yılında kurulan, Seton Hall Birleşik Devletleri'ndeki en eski Katolik üniversitesi arasında bulunmaktadır. Üniversite on okullara ev tüm ırklar ve dinler 10.000 öğrenciye yaklaşık 200 lisans ve lisans programları sunan olduğunu.

Konumlar

  • South Orange

    400 South Orange Avenue , 07079, South Orange

sorular