Keystone logo
© photo courtesy of SIT Graduate Institute
SIT Graduate Institute

SIT Graduate Institute

SIT Graduate Institute

Tanıtım

SIT Graduate Institute çatışma dönüşümü, uluslararası eğitim, sürdürülebilir kalkınma ve TESOL alanlarında uluslararası odaklı yüksek lisans dereceleri, sertifikalar ve mesleki gelişim programları sunmaktadır. SIT , 1964'ten beri profesyonelleri kültürlerarası ve uluslararası ortamlarda başarılı olmaya hazırlamaktadır.

Çeşitli İçerik Alanlarında ve Biçimlerde Yüksek Lisans ve Sertifika Programları

SIT Graduate Institute dünyanın her yerinden öğrencileri etkili liderler, profesyoneller ve vatandaşlar olmaya hazırlar. SIT 'in lisansüstü ve mesleki gelişim programları, öğrenmenin teori ve pratiğin bağlantı noktasında gerçekleştiği deneyimsel eğitim modeline dayanmaktadır. Öğrenciler, mesleklerinin teorik temelleri hakkında hakim bir bilgiye sahip olan yüksek vasıflı uygulayıcılar olmak üzere eğitilirler; alanda deneyim; ve kendi yetenekleri, değerleri ve etikleri hakkında bir farkındalık.

Öğrenciler, uluslararası eğitimden sürdürülebilir kalkınmaya, çatışma dönüşümünden dil öğretimine kadar çeşitli alanlarda çeşitli yüksek lisans, sertifika ve mesleki gelişim programları arasından seçim yapabilirler.

SIT Yüksek Öğrenim Kurumları Komisyonu aracılığıyla New England Yüksek Öğrenim Komisyonu (NECHE) tarafından akredite edilmiştir. Akreditasyon durumu ile ilgili sorular kurumun idari personeline yönlendirilmelidir.

Bireyler ayrıca şu kişilerle iletişime geçebilir:
Yüksek Öğrenim Kurumları Komisyonu
New England Yüksek Öğretim Komisyonu
209 Burlington Yolu | Bedford, MA 01730-1433 | 781 271-0022 | [email protected]

SIT Devlet Yetkilendirme Karşılıklılık Anlaşmaları için Ulusal Konsey'e katılmak üzere onaylanmıştır.

kabul

SIT Graduate Institute kabul personeli, her başvuranla bire bir çalışır. İlk sorgulamadan program kaydına kadar süreç boyunca size yardımcı olmaya kararlıyız.

Yarı zamanlı, hibrit programlarımız yazın başlar ve tam zamanlı, küresel derecelerimiz sonbaharda başlar. Kesin program tarihleri için lütfen ilgilendiğiniz programın web sayfasını kontrol ediniz. Ayrıca, herhangi bir sorunuz varsa, [email protected] adresinden Kabul ile iletişime geçebilirsiniz.

Burslar ve fon sağlama

Kanıtlanmış niteliklere sahip kabul edilen tüm öğrenciler, mevcut ödüller için otomatik olarak değerlendirilecektir. Ek bir uygulamaya gerek yoktur.

ABD Gazileri için Sarı Kurdele Programı

SIT Graduate Institute ABD gazilerinin ve bakmakla yükümlü oldukları kişilerin bir derece kazanmalarını mümkün kılan Sarı Kurdele Programınagururla katılır.

Başarı Bursları

SIT Graduate Institute programınızın uygulamanızın gücüne dayalı ödüller.

Öğrenim İndirimleri

Mezun Avantajı, mezunların SIT ve daha geniş World Learning topluluğu içinde öğrenme yolculuklarına devam etmelerini sağlamak için Uluslararası Yaşamda Deney, SIT Yurtdışında Eğitim veya Uluslararası Başarılar programlarının mezunlarına verilen 10.000 ABD Doları değerinde bir ödüldür.

SIT Partners ödülü, iş ortaklarımızlaolan ilişkilerimizi onurlandırıyor. Bu 10.000 $'lık ödül, SIT Graduate Institute ortaklarının mevcut çalışanları ve SIT Yurtdışında Eğitim'e okul gönderenler için geçerlidir. SIT dünya çapında yaklaşık 300 iş ortağına sahiptir. SIT İş Ortağı Bursuna uygun olup olmadığınızı öğrenmek için buradanbir sorgu gönderin .

Vermonter, SITkampüsünün Barış Gönüllüleri için bir eğitim merkezi olarak kurulduğu 1960'ların başından beri bulunduğu Vermont'ta yaşayan adaylar için 8.000 $'lık bir ödüldür. Vermont topluluğunun gururlu bir üyesi olarak SIT , kendisini Vermont iş gücünü güçlendirmeye, eyalet içinde liderlik becerilerini geliştirmeye ve Vermont'lular için küresel fırsatlar sağlamaya adamıştır.

Northern Neighbours ödülü, SITşirketinin Vermont'taki tarihi kampüsüne komşu SITeyaleti sakinleri için küresel fırsatlarını genişletmeyi amaçlıyor. Bu 5.000 $'lık ödül, Connecticut, Maine, Massachusetts, New Hampshire ve Rhode Island'ın yanı sıra New York Eyaletini içeren Vermont dışında New England'da ikamet eden adaylar içindir ve bu eyaletlerdeki küresel düşünen vatandaşları desteklemeye odaklanır.

Ek Bilgiler

Öğrenim indirimleri, SIT'ın Küresel Eğitimde Doktora (EdD) için geçerli değildir.

Daha büyük eğitim indirimlerinden birine uygunluk, ek liyakata dayalı burslara erişimi sınırlayabilir. Mali yardımla ilgili ek sorularınız için lütfen [email protected] ileiletişime geçin.

Konumlar

 • Brattleboro

  PO Box 676

  • Washington

   1015 15th Street, NW

   • Ísafjörður

    Ísafjörður, İzlanda

    • Zanzibar

     Zanzibar, Tanzanya

     • Quito

      Quito, Ekvador

      • Lilongwe

       Lilongwe, Malavi

       • Kampala

        Kampala, Uganda

        • Durban

         Durban, Güney Afrika Cumhuriyeti

         • Geneva

          Geneva, İsviçre

          • Amman

           Amman, Ürdün

           • New Delhi

            New Delhi, Hindistan

            • Milimani East

             Milimani East, Kenya

             • Kisumu

              Kisumu, Kenya

              • Santiago

               Santiago, Şili

               • Ho Chi Minh City

                Ho Chi Minh City, Vietnam

                sorular