Keystone logo
© Tufigno Photo Services
SMC Business School

SMC Business School

SMC Business School

Tanıtım

Birinci Sınıf Bir Kurum

SMC, 130'dan fazla farklı ülkeden öğrencilerle devlet tarafından akredite edilmiş bir küresel çevrimiçi yüksek öğrenim kurumudur ve eşsiz akademik mükemmellik, içerik liderliği ve en son teknoloji ile alaka düzeyi sağlar. Herkes için daha iyi bir gelecek inşa etmek için ekonomik değer yaratma, en iyi uygulamaları geliştirme ve sürdürülebilirlikle dünyanın en büyük zorluklarından bazılarının üstesinden geliyoruz.

SMC, dünyanın her yerinden, herhangi bir zamanda herhangi bir yerden kendi hızına göre çalışma esnekliği arayan çalışan profesyonelleri hedefler. 20 yılı aşkın bir süredir bu alanda zengin bir deneyime sahibiz. Bu bilgi birikimi, Avrupa Birliği'nde derece verme yetkisine sahip çevrimiçi yüksek öğretim programlarını yürütmek için resmi olarak lisans verilen yenilikçi, güvenilir, öğrenci ve hizmet odaklı bir kalite güvence çerçevesinin geliştirilmesi için temel oluşturdu.

Photo shoot of two young lawyers

Online Eğitimde 20 Yıldan Fazla

% 96

Öğrenci Memnuniyeti

% 85

Mezuniyet derecesi

1.

Avrupa'da türünün

100%

Tamamen Çevrimiçi

SMC'de eğitim, 21. yüzyılda bir öğrencinin beklemesi gereken en yüksek kalitede akademik içerik, canlı çevrimiçi dersler, son teknoloji bir öğrenim yönetim sistemi ve tüm kolaylık, kişiselleştirme ve bireysel gelişim ile birlikte gelir. SMC, başka bir çevrimiçi eğitim sağlayıcısı olmaya karar vermek yerine, öğrencilerin, eğitimcilerin, iş dünyasının ve yaşam boyu öğrenicilerin fikir alışverişinde bulunmak ve geliştirmek için işbirliği yapabilecekleri küresel bir dijital kampüs olmaya çalışır.

Ayrıca SMC, kurum ve kuruluşlara e-Öğrenim teknolojisi, özelleştirilmiş içerik üretim hizmetleri ve ilgili sistemler ve süreçler sağlar.

SMC'nin Başlangıcı

SMC, işletme eğitiminde ilerici yeni bir ruhu ateşlemek için kuruldu.

Biçim açıktı: uzaktan eğitim.

Hikayemiz, yüzyılın başında İsviçre Yönetim Merkezi olarak İsviçre'de başladı. Tarih, tanınma, itibar olmadan, ancak bir ton tutku, bağlılık ve gayretle - İsviçre Yönetim Merkezi, Arjantin'den bir finans profesyoneli olan 1. öğrenciyi Avrupa'nın ilk çevrimiçi İşletme Doktorası programına kaydetti.

Son 20 yılda SMC, Avrupa'nın devlet tarafından onaylanmış ilk çevrimiçi işletme okulu olan SMC Education Group'a dönüşmüştür ve dünya çapında çeşitli kuruluş ve bağlı kuruluşlardan oluşmaktadır.

141096_pexels-photo-3182812.jpeg

Uzaktan Eğitim Programları

SMC, 130'dan fazla farklı ülkeden öğrenenlerle gerçek anlamda uluslararası bir işletme okuludur. Uzaktan eğitim programlarımız, Avrupa'nın en iyi işletme okullarından birinden bekleneni - harika bir kariyerin gelişimi, tezahürü ve sürdürülmesi - sağlar. COVID 19 gibi küresel etkinlikler, dünyanın dört bir yanındaki öğrencileri çevrimiçi eğitim yoluyla daha da gelişmeye zorlar.

Çevrimiçi yüksek öğretimdeki öncülere güvenin. Deneyim önemlidir. SMC'ye güvenin.

Derece programları

Ödün vermeyen tanınma, hizmet kalitesi ve esneklik arıyorsanız, çevrimiçi derece programlarımız en iyi seçimdir.

Çalışan profesyoneller için tasarlanan Lisans, Yönetici Yüksek Lisans ve Doktora programlarımız sizi dünyanın dört bir yanındaki üst düzey profesyoneller ve akademisyenlerle buluşturur.

Bu programlar devlet tarafından akredite edilmiştir ve Akademi, Endüstri, Devlet ve kar amacı gütmeyen sektörde uluslararası olarak tanınmaktadır.


Diploma Programları

Diploma programlarımız, amiral gemisi derece programlarımızın kompakt çıktılarıdır.

Bu yüksek lisans ve lisansüstü kurslar size İşletme, Yönetim ve Liderlik alanında bir temelin yanı sıra finans, pazarlama ve muhasebe gibi kritik uygulamalarda çok ihtiyaç duyulan becerileri sunar.

Sertifikalarımız ve Diplomalarımız devlet tarafından akredite edilmiştir. Bu AKTS kredilerini dünya genelindeki yüksek öğretim programlarına aktarabilirsiniz.

Ortak Programlar

Çeşitli ortak Yüksek Lisans ve Doktora sunuyoruz . Amerika'nın önde gelen üniversitelerinden biri olan akademik ortağımız UCN ile işbirliği içinde yüksek lisans programları.

İsviçre'deki akademik merkezimiz tarafından işletilen bu programlar gerçek İsviçre kalitesinde eğitim sunar ve öğrenciler eşsiz destek ve ilgiden yararlanır.

Başarılı bir şekilde tamamlandıktan sonra, mezunlar UCN'den bir derece alırlar. Üniversite hükümet tarafından onaylanmıştır ve uluslararası olarak tanınmaktadır.

140598_pexels-photo-3769021.jpeg

En İyiden Önemli Olana

Birkaç hafta içinde dünya değişti. Hayatlarımız değişiyor. Birkaç ay önce mümkün görünmeyen koşullar artık gerçek. Bireylerin ve kuruluşların bakış açıları belirsizdir. Dünyayı buna kimse hazırlamadı.

Çevrimiçi eğitim her zamankinden daha önemli. Sosyal mesafe, öğrenme şeklimizi değiştiriyor. SMC, 20 yıldır öğrenme şeklimizi değiştiriyor. Önümüzdeki 20 yılı birlikte değiştirelim.

Uyarlanabilir İşletmeler Oluşturma

Hiçbir organizasyon sınırlı değildir. Gerçek Büyüklük bir zihniyettir.

SMC, organizasyonların zorluklara ve fırsatlara uyum sağlama yeteneğine sahip, yıkıcı, yetenek odaklı bir güç merkezine dönüşmesine yardımcı olur, her zaman oyunun zirvesinde. Kar amacı güden, kar amacı gütmeyen ve eğitim kurumlarını önem yolunda destekliyoruz.

Küresel ve Yakın. Verimli Bir Ağ

SMC'nin öğrenci topluluğu, 130'dan fazla farklı ülkeden gelen ve yüksek başarı gösterenlerden oluşur. SMC'nin uluslararası fakültesi, engin akademik ve profesyonel deneyime, hizmet yönelimine ve ilgiye sahiptir. Kapsamlı bilgi birikimine ve en iyi uygulamalara açılan kapınız.

% 100 Online

Her Yerden Eğitim Alın

130+ Ülke

Uluslararası Öğrenci Grubu

20+ Yıl

Deneyim Konuları

Avrupa'da 1.

Lisanslı Çevrimiçi İşletme Okulu

Konumlar

  • Birkirkara

    Pope Urbanus VIII Street, B’Kara BKR 1425, Malta, BKR 1425, Birkirkara

sorular