Keystone logo
Sokhumi State University Eğitim Bilimleri Yüksek Lisansı
Sokhumi State University

Eğitim Bilimleri Yüksek Lisansı

Tbilisi, Gürcistan

0 Semesters

Request teaching languages

Tam zamanlı

Request application deadline

Aug 2023

Request tuition fees

Kampüste

burslar

Çalışmalarınızı finanse etmenize yardımcı olacak burs fırsatlarını keşfedin

Tanıtım

Sunulan Yüksek Lisans Programı, öğretim metodolojisi (Tarih, Matematik, Gürcü Dili ve Edebiyatı, İngiliz Dili) konusunda yüksek nitelikli uzmanlar hazırlamak için bir konu / konu grubuna öğretme metodolojisidir. Modern eğitim alanında benimsenen standartlara dayanarak, nitelikleri en yeni öğretim yöntemlerine, yeni ulusal müfredata, yüksek öğretim kurumlarının akreditasyon standartlarına dayalı olacak öğretim metodolojisi uzmanlarının hazırlanması gerekmektedir. Buna göre, Eğitim Bilimleri Yüksek Lisans Programı (bir konu / konu grubunun öğretim metodolojisi) ve Gürcistan'ın akademik yüksek öğrenim nitelikleri çerçevesi, Dublin tanımlayıcıları (Avrupa Yüksek Öğretim Alanı için nitelikler yapısı), ulusal müfredat temel alınarak oluşturulmuştur. program akreditasyon standartlarında olduğu gibi.

Bir mezun, öğretim metodolojisi konusunda ilgili mesleki bilgi ve becerilere sahiptir. Eğitim alanındaki yöntemsel yenilik sürecini anlamalı ve etkili kararlar almalı ve gerçekleştirmelidir. Konu / konu grubu öğretim metodolojisi bilgisi, konularda elde edilen bilgilere dayanacaktır.

Master of Education (Konu Öğretmeni) çalışma hakkına sahiptir: Modüle dayalı ortaokulun ilk ve orta seviyesinde (Tarih ve Sivil Eğitim öğretmeni, Matematik ve Bilişim öğretmeni olarak; Gürcü Dili ve edebiyatı öğretmeni olarak; Yabancı Diller öğretmeni (İngilizce); Meslek kurumlarında konunun öğretmeni olarak (konu grubu); Eğitim ve Bilim Bakanlığı sektöründe; Eğitim konularında faaliyet gösteren STK sektöründe; Doktora çalışmalarında araştırmaya devam etme becerisi.

Okul Hakkında

sorular

Benzer Kurslar

  • Eğitim ve Sosyal Etkileşimde Yüksek Lisans Derecesi
    • Tlaquepaque, Meksika
  • Yüksek Lisans Eğitimi MMEM
    • Adelaide, Avustralya
  • Müzik Eğitiminde Müzik Ustası
    • Helsinki, Finlandiya