Keystone logo
© Credits to Ameena Athab
Southeast Missouri State University Harrison College of Business and Computing

Southeast Missouri State University Harrison College of Business and Computing

Southeast Missouri State University Harrison College of Business and Computing

Tanıtım

Yaratmak ve yenilik yapmak, veri ve eğilimleri derinlemesine araştırmak, analitik sorunları çözmek için bilgi işlem becerilerini uygulamak ve bir sonraki büyük şeyi planlamak için hazırsınız. Küresel pazarda ihtiyaç duyduğunuz beceri setinize ince ayar yapmanız için size güçlendirici fırsatlar sunmaya inanıyoruz.

 • 2018 Network of International Business Schools Worldwide Case Competition'daki tek ABD takımı.
 • İnsan Kaynakları Yönetimi Derneği tarafından onaylanan İnsan Kaynakları Yönetimi müfredatı.
 • 6 kez eyalet çapında Missouri Collegiate Siber Savunma Yarışması şampiyonu.
 • İşletme fakültesi dünya çapında 30'dan fazla yurtdışı eğitim gezisine öncülük ediyor.
 • Moda uzmanları, müfredatın bir parçası olarak dünyaca ünlü New York moda pazarlarına seyahat eder.

Hayalinizdeki İşe Başlamadan Önce Hayalinizdeki İşi Yapmak

Deneyimsel öğrenme, aktif öğrenme, yaparak öğrenme. Güneydoğu'da, kendi disiplininizdeki profesyonellerin bildiklerini ve yapmaları beklenen şeyleri deneyimleyerek eğitiminizin geliştirildiğine inanıyoruz. Bu nedenle, burada kendi işinizi kurma, güvenli yazılım çözümleri tasarlama ve oluşturma, etkileşimli AI oyunları oluşturma veya gerçek bir finansal portföyü yönetme fırsatlarına sahip olacaksınız. En yüksek kalitede yarışmalarda yarışmayı, fakülte ve diğer öğrencilerle bir araştırma projesinde işbirliği yapmayı, bir pazarlama iletişimi kampanyası tasarlamayı veya küresel bir düşünce kuruluşunda yer almayı seçebilirsiniz.

Olağanüstü Kariyerleri Başlatmak

 • İşletme ve Bilişim mezunlarımızın %92'si mezun olduktan bir yıl sonra istihdam edilmekte veya lisansüstü eğitim vermektedir.
 • Dünya çapında bekleyen 20.000'den fazla Harrison İşletme ve Bilişim Fakültesi mezunları bağlantısı.
 • Mezunlarımızın %88'inden fazlası, kurslarının kendilerine alanlarında gerekli olan beceri/bilgiyi kazandırdığını söylüyor.
 • İş ve staj imkanı sunan yaklaşık 550 kurumsal ortaklık.
 • AACSB akreditasyonu, dünya çapında işletme dereceleri sunan kurumların yalnızca %5'ine aittir.
120749_2013-CL-General-1028-014_full002.jpg

Deneyimli ve Yenilikçi Fakülteden Öğrenmek

Teori, öğrenmenin önemli bir parçasıdır, ancak fakültemizi bu kadar harika yapan şey, teoriyi uygulamaya koymuş olmalarıdır: kendi işlerinde, şirketlerde, kar amacı gütmeyen kuruluşlarda, gerçek dünyada. Ve denemelerini, hatalarını ve başarılarını sizinle paylaşmaya hazırlar. Endüstri ortaklıkları arayarak ve en iyi uygulamaları öğrenerek kendi alanlarında güncel kalırlar. Güneydoğu İnovasyon Yarışması, Start-Up Pitch Yarışması veya bir Yapay Zeka Hackathon'da fakülte tarafından yönlendirilin. Ayrıca kolej, müfredatını güncel tutmak için St. Louis merkezli bir Kurumsal Danışma Kurulu ve bölge Ticaret Odaları üyeleriyle ortaktır. Hangi yolu seçerseniz seçin, bizimle başladığınız andan bir capstone projesini tamamlayana kadar size rehberlik edilecektir.

Birinci Sınıf Öğrenme Alanları Oluşturma

Son teknolojiye sahip Dempster Salonumuz, sizi daha derin bir öğrenme düzeyinde meşgul etmek için mevcut teknolojilere ve ortamlara erişim sağlar. Bina, deneyimsel öğrenme laboratuvarları bakımından zengindir: sunum laboratuvarları, satış laboratuvarı, odak grup araştırma laboratuvarının yanı sıra özel bulut altyapısıyla desteklenen siber güvenlik eğitim laboratuvarı da dahil olmak üzere birden fazla bilgisayar laboratuvarı. Bu sonbaharda öğrencilerin, öğretim üyelerinin ve araştırmacıların sayısız eğitimsel, deneysel ve karşı eylem yapısı konfigürasyonunda hesaplama kaynaklarına erişmelerini sağlayan bir eğitsel sanal bilgi işlem platformu olan bir Cyber Range olacak. Tüm bunlar sizi profesyonel iş dünyasına hazırlamak için tasarlandı.

Kampüsün yakınında yer alan Catapult Creative House, çeşitli disiplinlerden öğrenci ve öğretim üyelerine ticari girişimler oluşturma veya yeni bir ürün veya hizmet başlatma fırsatları sağlar. Girişimci olma ruhu Catapult'ta canlıdır ve Douglas C. Greene Yenilik ve Girişimcilik Merkezi tarafından desteklenen programlama ve yarışmalar tarafından desteklenmektedir.

Eğitiminizi Finanse Etmek

İşte kârlılığınızın sonucu: Güneydoğu, akreditasyonlarda Missouri'deki en iyi 2 kurumdan biridir ve eyaletteki en düşük maliyetli üniversitelerin ilk 5'indedir! Bu, uygun fiyata kaliteli bir eğitim alacağınızdan emin olabileceğiniz anlamına gelir. Ayrıca, derecenizin maliyeti konusunda size daha fazla yardımcı olmak için her yıl 20 milyon $ akademik burs ve 1.600 hibe bursu veriyoruz. Üniversite zorlu olabilir, bunun için ödeme yapmayı kolaylaştırmak için çalışıyoruz.

Küresel Bir Ağ Oluşturmak

Dünyanın en büyük şirketlerinden bazılarında ve günümüzün en yenilikçi startup'larından bazılarında dünya çapında çalışan 20.000'e yakın mezundan oluşan bir ağımız var. Mezunlarımızın neler yaptığı hakkında daha fazla bilgi edinin.

120753_2019-LOC-Dempster-Exterior-MP-0401-014_full004.jpg

Programa kabul koşulları

Eleştirel düşünme ve muhakeme becerilerinizi ölçen kabuller için en yaygın kullanılan sınav olan GMAT sınavına girerek işletme okulunda başarılı olmaya bağlılığınızı ve hazır olduğunuzu gösterin.

Sınavda bulacağınız soruların tadına varmak için GMAT mini sınavını indirin.

Konumlar

 • Cape Girardeau

  Southeast Missouri State University One University Plaza Cape Girardeau, MO 63701, , Cape Girardeau

sorular