Keystone logo
Southern Methodist University

Southern Methodist University

Southern Methodist University

Tanıtım

Dallas'ın kalbine yakın, ulusal olarak sıralanan özel bir üniversite olan Southern Methodist University (SMU), liberal sanat geleneğine sahip küresel araştırma için seçkin bir merkezdir. SMU'nun yaklaşık 12.000 çeşitli, yüksek başarılı öğrencisi, Üniversitenin küçük sınıflarından, uygulamalı araştırma fırsatlarından, liderlik gelişiminden, toplum hizmetinden, uluslararası eğitimden ve yenilikçi programlardan yararlanmak için 50 eyalet ve 90 ülkenin tamamından gelmektedir. Üniversite, yedi okul aracılığıyla beşeri bilimler ve bilimlerde ve lisans, yüksek lisans ve profesyonel derece programlarında güçlü bir temel sunmaktadır.

Şimdi ikinci yüzyılı başarıda olan SMU, mesleklerinde ve toplumlarında etik liderler haline gelirken öğrencileri, öğretim üyelerini ve mezunları destekleme yollarıyla giderek daha fazla tanınmaktadır. Üniversitenin girişimci ruhu, küresel olarak yeni bir şeyler yaratma fırsatlarını gören ve yeniliklerini hayata geçirmek için çok çalışan her akademik disiplinden insanlarda yaşıyor. SMU'nun, ülkenin en hızlı büyüyen bölgelerinden birinin dinamik merkezi olan Dallas ile ilişkisi, öğrencilerimiz, öğretim üyelerimiz ve mezunlarımız için küresel bir etki yaratmak için bir başlangıç noktası sağlayan benzersiz öğrenme, araştırma, sosyal ve kariyer fırsatları sunuyor. Ülkedeki en güzel üniversite kampüsünde, SMU Mustang'ler, öğretme, öğrenme ve araştırmadan yaratıcılığa, performansa ve atletik çabaya kadar dizginlenmemiş fırsatlarla hareket ediyor. SMU, sivil liderlerle ortaklaşa, şu anda Birleşik Metodist Kilisesi tarafından kuruldu. Üniversite öğretiminde mezhepsel değildir ve akademik özgürlüğe ve açık araştırmaya bağlıdır.

İngilizce Dil Gereksinimleri

Duolingo İngilizce Testi ile İngilizce yeterliliğinizi onaylayın! DET, dünya çapında 4.000'den fazla üniversite (bunun gibi) tarafından kabul edilen kullanışlı, hızlı ve uygun maliyetli bir çevrimiçi İngilizce sınavıdır.

Konumlar

Konumlar
  • Park Cities

    Park Cities, Amerika Birleşik Devletleri

    sorular