Keystone logo
© SMU
Southern Methodist University - Moody School of Graduate and Advanced Studies

Southern Methodist University - Moody School of Graduate and Advanced Studies

Southern Methodist University - Moody School of Graduate and Advanced Studies

Tanıtım

SMU'nun Moody Lisansüstü ve İleri Araştırmalar Okulu, dört farklı kolej ve okulda çok çeşitli alanlarda doktora ve yüksek lisans dereceleri sunmaktan gurur duyar: Dedman Beşeri Bilimler ve Bilimler Fakültesi, Lyle Mühendislik Okulu, Meadows Sanat Okulu, ve Simmons Eğitim ve İnsani Gelişme Okulu. Bu programlar, öğrencilerin tutkularının peşinden gitmelerine ve hem akademiye hem de endüstriye önemli katkılar yapmalarına yardımcı olur.

  • 32 Doktora derecesi
  • 120+ Yüksek Lisans derecesi
  • 47 Tamamen finanse edilen Ph.D. arkadaşlar

SMU'da eğitim almayı mı düşünüyorsunuz? Hoş geldin!

Southern Methodist Üniversitesi, yenilikçi, disiplinler arası ve etkili çalışmalar sağlamaya odaklanmış, araştırma odaklı özel bir kurumdur. Uluslararası Dallas, Teksas şehrinde bulunan lisansüstü öğrencilerimiz, Fortune dergisine göre ABD'deki en iyi 10 iş konumundan birinde yaşama ve öğrenme fırsatı buluyor.

Moody Yüksek Lisans ve İleri Araştırmalar Okulu, SMU'nun beş Kolej ve Okulu ile ortaklaşa, çeşitli mesleki derecelere ek olarak 32 doktora derecesi ve 120'den fazla yüksek lisans derecesi sunmaktadır. Bu programlar, öğrencilerimizin tutkularının peşinden gitmelerine ve akademik alanlarında ve ötesinde önemli katkılarda bulunmalarına yardımcı olur.

SMU'da Çeşitlilik

Southern Methodist University, tüm lisansüstü öğrencilerimiz için kapsayıcı, saygılı ve entelektüel açıdan zorlayıcı bir ortam yaratmaya kendini adamıştır.

Bireysel bakış açılarını ve geçmişleri benimseyen destekleyici bir topluluğun daha titiz bir akademik ortama ve herkes için daha tatmin edici bir deneyime yol açtığına inanıyoruz.

Konumlar

  • Dallas

    6425 Boaz Lane, , Dallas

sorular