Keystone logo
Southern Utah University

Southern Utah University

Southern Utah University

Tanıtım

Southern Utah University , öğrencilerin ilgi alanlarını keşfetmeye ve anlamlı kariyer ve yaşam deneyimlerine hazırlanmaya geldiği şefkatli bir kampüs topluluğudur. Yedi akademik kolejde 140'tan fazla lisans programı * ve 21 yüksek lisans ve sertifika programı ile SUU, öğrencilerin iş piyasasına girmeden önce profesyonel deneyim kazandıkları birinci sınıf, proje tabanlı öğrenim fırsatlarını gururla sunar.

Dünyanın en iyi arka bahçesinde bulunan SUU, çeşitli açık hava rekreasyon alanlarına yakınlığı ve Milli Park Servisi ile olan eğitim ortaklıkları sayesinde Parklar Üniversitesi'dir. SUU'nun güvenli, konut kampüsü, öğrencilerin - 12.000'den fazla - yenilikçi akademik çabalarla birlikte yaşam boyu bir kez açık hava maceraları ile birlikte ömür boyu arkadaşlıklar kurmalarına olanak tanır.

İngilizce Dil Gereksinimleri

Duolingo İngilizce Testi ile İngilizce yeterliliğinizi onaylayın! DET, dünya çapında 4.000'den fazla üniversite (bunun gibi) tarafından kabul edilen kullanışlı, hızlı ve uygun maliyetli bir çevrimiçi İngilizce sınavıdır.

Konumlar

  • Cedar City

    West University Boulevard,351, 84720, Cedar City

    sorular