Keystone logo
Southern Utah University School of Business

Southern Utah University School of Business

Southern Utah University School of Business

Tanıtım

Dixie L. Leavitt İşletme Fakültesi, teori ve pratiği birleştiren ve öğrencileri iş dünyasının ve toplumun tam anlamıyla meşgul, üretken ve etik üyeleri olmaya hazırlamak için tasarlanmış deneyimsel bir öğrenme ortamı sunar.

Dixie L. Leavitt İşletme Okulu, yüksek kaliteli eğitim, deneyimsel öğrenme ve öğrenci başarısı için Intermountain West'te önde gelen bir işletme okulu olarak tanınacaktır.

Dixie L. Leavitt İşletme Fakültesi, öğrenci merkezli eğitim aracılığıyla, öğrenci başarısının ömür boyu sürmesi için bir temel oluşturan bilgi ve yönü sağlar.

Öğrencilere eleştirel düşünme, etkili öğrenme ve ilgili profesyonel hazırlık yoluyla hedeflerine ulaşmaları için bilgi ve beceriler sağlayan bir ortamı teşvik ediyoruz.

• Öğrencilere başarılı olmak için gereken bilgi ve becerileri sağlayan, temel ve kalıcı iş ilkelerine odaklanan, titiz, ilgili ve yenilikçi bir müfredat sunuyoruz.

• Araştırma, burs ve hem akademik hem de iş çevrelerinden gelen girdiler yoluyla müfredatı oluşturur ve sürekli iyileştiririz.

• Öğretim kadrosu ile kişisel etkileşim, deneyimsel öğrenme ve mükemmel pedagoji yoluyla öğrenci eğitimini geliştiriyoruz.

Öğrencilerin hırslarını şekillendirmelerine ve hem kişisel hem de profesyonel olarak sorumlu ve etik bireyler olarak yön bulmalarına yardımcı olmak için tasarlanmış bir ortam sağlıyoruz.

• Öğretim kadrosunu ve personeli öğrencilerle etkileşime girmeye teşvik eden, onlara tam potansiyellerine ulaşmaları ve farklı ve bağlantılı bir dünyaya katkıda bulunmaları için yönlendirme ve teşvik sağlayan bir kültürü teşvik ediyoruz.

• Kulüpler, yarışmalar, kariyer keşifleri, stajlar ve sınıf dışındaki diğer deneyimlerle katılım yoluyla öğrencilerle toplum, profesyonel ve üniversite paydaşları arasında bağlantı kurarız.

• Tüm öğrencilere anlamlı bir iş bulmaları, lisansüstü programlara girmeleri veya amaçlarını başka şekillerde gerçekleştirmeleri için fırsatlar sunuyoruz.

Konumlar

  • Cedar City

    West University Boulevard,351, 84720, Cedar City

    programlar

    sorular