Keystone logo
© Penn State Great Valley
Spalding University

Spalding University

Spalding University

Tanıtım

Spalding'i arayın

Spalding University toplumla ilgilenirken ve topluma hizmet ederken bir derece kazanmak isteyen öğrencilerin evidir. Misyon odaklı odağımızla her gün şefkati eyleme döküyoruz. Gönüllü oluyoruz, öğretiyoruz, savunuyoruz, organize ediyoruz ve veriyoruz. Öğrencilerimiz, Spalding eğitimlerini dünyayı daha iyi hale getirmek için kullanarak toplum içinde aktiftirler. Kapsayıcılık taahhüdüne sahip, çeşitlilik içeren bir topluluğuz ve öğrencilerimize, öğretim üyelerimize ve hayatın her kesiminden personelimize değer veriyoruz. Üniversite yolculuğunuza bizimle başlayın ve tutkularınızın peşinden gidin.

Kapsayıcı Bir Topluluk

Spalding'te, temelde birbirinden farklı insanlardan oluşan kapsayıcı bir topluluğuz. Birbirimizi alçakgönüllülükle kim olduğumuz için kabul ediyoruz. Toplumun bir kesitini temsil ediyoruz. Kentucky'nin özel kolejleri arasında ırksal olarak en çeşitli öğrenci kitlesine sahibiz. Öğrencilerin yüzde otuz biri kendini renkli insanlar olarak tanımlıyor.

Sanatçılar, gaziler, aktivistler, ebeveynler, dini liderler, LGBTQIA topluluğu üyeleri ve sporculardan oluşan bir öğrenciler topluluğuyuz. Hepimiz bu insanlar ve daha fazlasıyız. Farklı yeteneklerimiz, ideallerimiz, kültürlerimiz, geçmişlerimiz, hedeflerimiz ve tutkularımız var. Tüm öğrencilerimizin öğrenmesi ve büyümesi için destekleyici bir alan geliştiriyoruz.

1814'ten bu yana, Nasıralı Hayırsever Rahibeler geleneğinde kapsayıcılık ve şefkat ruhuyla toplumlarımıza hizmet ediyoruz.

Geleneğimize katılın. Sizi evinizde ağırlayalım.

Küçük Kampüs, Büyük Şehir

Spalding University enerjik Louisville, Kentucky şehrinin kalbinde yer alan küçük bir kampüstür. Geri vermeyi bir yaşam biçimi haline getiren birçok kurum ve kuruluştan biri olan Spalding University , SoBro mahallesinde aktif bir liderdir. Spalding'in kampüsü, güneyde güzel tarihi malikaneler ve ağaçlıklı sokaklarla ve kuzeyde Ohio Nehri kıyılarıyla çevrilidir. Şehrimiz Amerika'nın en yaşanabilir şehirlerinden biri olarak kabul ediliyor. Aslında, SmartAsset tarafından yeni üniversite mezunları için en iyi şehir seçildi, bu da mezunlarımızın yüzde 70'inden fazlasının neden Louisville'de yaşamayı seçtiğini açıklayabilir.

Spalding ve Louisville

Spalding University içinde yaşadığımız şehrin küçük bir evrenidir. Spalding, çeşitli bir topluluk ve merhamete odaklanma ile bizi çevreleyen şehrin ırksal, ekonomik, kültürel ve LGTBQIA çeşitliliğini yansıtıyor. Öğrenciler, staj ve saha çalışması, yerel sosyal yardım ve gönüllü hizmet çalışmalarının yanı sıra topluluk işletmeleri ve kuruluşlarıyla sayısız ortaklık yoluyla Louisville topluluğuyla etkileşim kurar.

Her Şeyin Merkezinde Yaşayın

Ünlü parklar ve doğal çevre arasında gelişen bir sanat ortamına sahip olan Louisville, aynı zamanda Midwest'in en iyi yemek ve kültür destinasyonlarından biridir. 1.000'den fazla yerel restorana ev sahipliği yapan şehrimiz, National Geographic tarafından En İyi 10 Yemek Şehri seçildi. Aradığınız eğlence, sanat veya alışverişse Kentucky Derby Festivali, Forecastle Müzik Festivali, Gonzofest, Dünya Festivali, Nulu bölgesi, tarihi Highlands ve daha fazlası var. Louisville, Waterfront Park da dahil olmak üzere 120'den fazla park sistemine ev sahipliği yapmaktadır. Bütün bunlar ve çok daha fazlası, Louisville'i popüler bir kültürel destinasyon haline getiriyor. Gezginler Louisville'e sanat, açık hava macerası, modaya uygun yemek ortamı ve her türden eğlenceyi deneyimlemek için gelir. Arabaya veya otobüse binin ve Chicago, St. Louis, Indianapolis, Cincinnati, Nashville, Asheville ve diğer heyecan verici yerlere yarım günlük bir sürüş mesafesindesiniz.

Misyonumuz Başkalarına Hizmet Etmek

Misyonumuz itici gücümüzdür. Tarihimizde veya tüzüğümüzde bulacağınız bir şeyden daha fazlası. Onu yaşıyoruz. Paylaşıyoruz. Bununla gurur duyuyoruz. Bunu kampüsteki ilk gününüzde öğrenecek ve her gün sınıfın içinde ve dışında onunla ilgileneceksiniz. Ve mezun olduğunuzda, onu dünyaya yanınızda götüreceksiniz.

Kampüs Özellikleri

  kabul

  Konumlar

  • Louisville

   901 S 4th St, 40203, Louisville

  • Louisville

   South 4th Street, 901, 40203, Louisville

   sorular