Keystone logo
Spalding University Atletik Eğitim Bilim Ustası
Spalding University

Atletik Eğitim Bilim Ustası

Louisville, Amerika Birleşik Devletleri

2 Years

Ingilizce

Tam zamanlı

Request application deadline

Aug 2024

USD 815 / per credit

Kampüste

Tanıtım

Spalding University Atletizm Eğitimi Yüksek Lisansı (MSAT), öğrencilere ve alan dışındaki profesyonellere atletik antrenör olmaları için bir kapı sağlayan profesyonel bir programdır. Önceden deneyim gerekmediği için Spalding'in MSAT programına erişilebilir ve lisans ve yüksek lisans seviyelerinde giriş noktaları sunulur. Program, öğrencileri çeşitli sağlık, eğitim ve toplum ortamlarında hizmet vermeye hazırlar ve öğrencilerin uygulama fırsatlarına aktif olarak katılmalarını sağlayarak yansıtıcı öğrenmeyi vurgular. MSAT öğretim üyeleri, meslekteki öğrenmeyi ve başarıyı artırmak için her öğrenciyle işbirliği içinde çalışır.

Görev beyanı

Lewis ve Clark'ın öncü ruhuna uygun olarak, Spalding University Atletik Eğitim Yüksek Lisans Derecesi Programının Misyonu, şefkatli hizmet, kanıta dayalı bakımın uygulanması ve keşifsel problem yoluyla zamanın ihtiyaçlarını karşılamaya adanmış profesyoneller yetiştirmektir. -Yaşam boyu öğrenmeye, etkili iletişime, ilişki kurmaya ve ekip çalışmasına yüksek değer vererek çözme.

Özellikler

Atletik Eğitim Yüksek Lisans Programımızda şunları yapacaksınız:

  • 4 klinik eğitim rotasyonu aracılığıyla sınıfta öğreniminizi ve eleştirel düşünme becerilerinizi geliştirin
  • Çeşitli ortamlarda, yaş aralığı boyunca müşterilerle etkili bir şekilde iletişim kurun
  • Hasta merkezli ve ekip odaklı kanıta dayalı klinik uygulamalara katılın
  • Kampüsten sadece birkaç blok ötede bulunan, çok sistemli büyük bir tıbbi kompleks de dahil olmak üzere birçok topluluk ortağımızla uygulama fırsatlarına erişim kazanın

Gerçekler

Spalding'in MSAT'ı, Kentucky eyaletindeki ilk yüksek lisans düzeyinde profesyonel atletik antrenman programıdır. Atletik antrenörlerin istihdamının 2021'den 2031'e kadar yüzde 17 artacağı tahmin ediliyor. Bir atletik antrenörün ortalama maaşı 50.000 $'ın üzerindedir ve antrenman ortamına ve yere göre değişir.

Eğitim

MSAT sınıf öğrenimi 4 klinik eğitim rotasyonuyla zenginleştirilir. Öğrenciler çeşitli ortamlarda her yaştan danışanla pratik yapma avantajına sahiptir:

  • Yaralanma/hastalığın önlenmesi
  • sağlıklı yaşam koruması
  • klinik değerlendirme ve tanı
  • acil ve acil bakım
  • tedavi ve rehabilitasyon
  • örgütsel ve mesleki sağlık ve refah

kabul

Müfredat

Burslar ve fon sağlama

Kariyer fırsatları

Okul Hakkında

sorular