Keystone logo
Springfield College

Springfield College

Springfield College

Tanıtım

Springfield College , bağımsız, kar amacı gütmeyen, karma eğitim veren bir kurumdur. Springfield College , öğrencilerinin ruh, zihin ve beden eğitimi yoluyla insanlığa uzun ve seçkin bir hizmet geçmişine sahiptir. Neredeyse 130 yıldır, ulusal ve uluslararası düzeyde tanınan öğretim üyeleri, öğrencileri Amerika Birleşik Devletleri ve dünyanın dört bir yanındaki topluluklarımızda - okullarda, hastanelerde, iş dünyasında ve spor alanlarında - liderliğe hazırlıyor.

Kolej, sağlık bilimleri, beşeri ve sosyal hizmetler, spor yönetimi ve hareket çalışmaları, eğitim, işletme ve sanat ve bilim alanlarında bir dizi lisans ve yüksek lisans programı sunmaktadır. Ayrıca beden eğitimi, fizik tedavi ve danışmanlık psikolojisi alanlarında doktora programları sunmaktadır.

Akademik burs ve canlı bir atletizm kültürü sayesinde, Springfield College öğrencileri, forumları ne olursa olsun oyunlarının tepesinde yer alan çok yönlü, bütün ve dengeli bireylerdir. Ve bu örnek öğrenciler, Springfield College - çoğu durumda ilk tercihleri olarak - seçtiler çünkü dünyayı değiştirecek öğrencileri mezun etmeye kararlıyız. Springfield College , sürekli olarak en iyi üniversiteler arasında ve öğrencilerinin çoğu için lisansüstü okula giden bir kurum olarak sıralanır.

Öğrencilerin topluluklarında, kuruluşlarında, şirketlerinde, sonraki adımları onları nereye götürürse götürsün lider olarak hizmet edebilmeleri için tüm kişiyi geliştirmelerine yardımcı olmaya odaklanıyoruz.

Springfield College misyonu, başkalarına hizmette liderlik için tüm kişiyi ruh, zihin ve beden olarak eğitmektir.

Konumlar

  • Springfield

    Alden Street,263, 01109, Springfield

    sorular