Keystone logo
SRH Hochschule für Logistik und Wirtschaft Hamm

SRH Hochschule für Logistik und Wirtschaft Hamm

SRH Hochschule für Logistik und Wirtschaft Hamm

Tanıtım

İNOVASYON İŞBİRLİĞİ İLE GÖRÜŞTÜ

Die ÜS Hochschule für Logistik ve ekonomik Hamm net bir profili vardır: Biz iş ile ilgili teknik hizmetlerin artan işgücü piyasası için liderler yetiştirmek. Biz umut verici sanayi bizim çalışmaların odağı yerleştirdik.

Genç, modern ve geleceğe dönük

Özel, devlet tarafından tanınan üniversite 2005 yılında kurulmuştur. Çünkü lojistik ve enerji bizim özel oryantasyon ve eğitim kalitesi, biz NRW ve endüstri mühendisliğinde yüksek öğretim manzara önemli bir oyuncu.

Die ÜS Hochschule Hamm ortak bir model takip, ancak bağımsız bilimsel profilleri var ÜS özel üniversitelerin ulusal bir ağın parçası. CSÜS üniversitelerin ortak taşıyıcı modeli ile üniversite yönetimleri tarafından üretilen malzeme Senato 24 tarafından karardı Temmuz 2008 ÜS Hochschule Hamm için temel düzenini dahil. Gelecek-odaklı programlar, özellikle yetenekli gençlere hak ve onları işgücü piyasasına üstün kariyer fırsatları sağlamak ulusal olarak tanınan niteliklerin yol ÜS üniversitelerin amacı. Aynı zamanda ÜS üniversiteler teşvik ve bağımsız, egemen kişilikleri onların gelişiminde onlara destek olmak istiyorum. Buna ek olarak, ÜS üniversiteler kendi profillerine uygulanan araştırma ve bilimsel eğitim yoluyla iş ve toplum yenilik ve eğitime katkıda bulunmak istiyoruz.

ÜS Hochschule Hamm akademik hedeflerine ulaşmak için aşağıdaki misyon ifadesi izler.

Kişisel özgürlük I. bağlılık

Biz kişisel özgürlük, canlı, dinamik ve demokratik bir toplumun can damarı olduğuna inanıyoruz. Anayasa değil, gökten düşen bir emtia tarafından garanti, ama tekrar tekrar için mücadele edilmelidir ve yeni iddia olsa da, olduğunu. Bu nedenle büyük personel ve önemini her zaman başkalarının özgürlüğüne saygı sivil özgürlükler ve temel hakların korunması ve savunma için cesaretle özgürlük-bilinçli, bağımsız kişilikleri ve savunucusu olarak görürler öğrencileri ekleyin.

II. Self-determinasyon Vurgu

Biz geliştirmek ve olabildiğince bağımsız yaşam planını özelleştirmek zaman insan yaratıcılığı ve özgünlüğü ve kişilik sadece tam semere getirebilir inanıyoruz. Bu nedenle bizim üniversitemizin self-determinasyon ve bireyin kendini geliştirme, d de teşvik ediyoruz. h. gerçeklere dayanan, kendi görüşler oluşturmak için yeteneği, wohlabgewogenen kararları kendi gelip gücü ve öz-kontrol ile onları temsil etmek.

III. Sosyal bağ kişisel sorumluluk Promosyon

Biz bireysel sorumluluk, taahhüt ve özel girişim kurşun kolektif yapılar ve çözümleri güvenden daha uygun olduğunu umuyor onun hayat kendiliğinden belirlenmiş ve kamu yararını teşvik etmek yanı sıra sosyal sorumluluk. Her kişi kendine has bir kişilik ve her zaman aynı anda toplumsal bir varlık olarak. Bu nedenle, bağımsız düşünme ve aktif bağımsız ve kendi yeteneklerine güven ve diğerleri ile işbirliği içinde kendi kaderini şekillendirecek insanları hareket etmek bizim öğrenci ve personelin geliştirilmesini teşvik.

IV. Tolerans ve açık fikirlilik

Biz ne olursa olsun, etnik, dini ve sosyal kökenden tüm çalışanları ve öğrencileri ağırlamaktan o ona dayatılan teknik gereksinimlerini karşılayan hoş geldiniz, yoldaşı hoşgörü ve saygı ile bir araya geldi ve bizim üniversitelerde yaptığı çalışmalar bizim misyon değerlerine saygı duyarız. Biz öğrencilerimizin uluslararası deneyim ve kültürlerarası yetkinlik kazandırılması konusunda ısrar ediyorlar.

V. bağımsızlığını saygı

Biz personel ve öğrencilerin serbestçe geliştirmek, temsil, kendi fikir ve görüşler sahip ve farkında hangi entelektüel bağımsızlık ve çeşitlilik ortamını korumak için partinin siyasi, dini ve CSÜS üniversitelerin ideolojik tarafsızlığı ve üçüncü tarafların ekonomik çıkarları kendi bağımsızlığı dikkat.

VI. Sosyal piyasa ekonomisi ve rekabet Avukatlık

Misyonumuz bireyin özgürlüğü, birlikte ekonomik ve sosyal eşitlik dinamiklerini birleştiren sosyal piyasa ekonomisi vardır. Biz destek unsurlarının sözleşme özgürlüğü, özel mülkiyet ve rekabet ile devlet paternelismin mümkün serbest piyasa ekonomisinin bir toplumda bireyin refah, başkalarıyla dayanışma ve adalet teşvik edilmesi için uygun başka bir sistem daha iyi olduğuna inanıyorum. Bu nedenle, öğrencilerimizin korunması ve ülkemizde piyasa ekonomisinin güçlendirilmesi, anlaşılması için katkıda bulunmak ve başarılı bir küresel pazar rekabet ve farkında olmanın, böylece sosyal sorumluluk kendilerini kanıtlamak için sizi güçlendirmek ve üniversitelerde yapmak istiyorum.

VII. Üniversitesi Girişimci Liderlik

Biz üniversiteler yukarıda belirtilen değerler sadece yaşamak ve daha hızlı, esnek ve daha iyi ve bir iş olarak çalıştırdığınızda onları karşılamak üzerlerine yerleştirilen bilimsel taleplerine cevap eminiz. Bu başarının kendi yolunu aramaya emanet şirketin refahı için kişisel sorumluluk almaya hazırız ve bu zorluklar ve dirençleri ile dolu olduğunda bu da daha sonra gitmek için güçlü girişimciler gerektirir. Onlar iyi kurumsal yönetim ve uyum ilkelerini gözetmek.

Konumlar

  • Hamm

    Platz der Deutschen Einheit 1 , 59065, Hamm

    sorular