Keystone logo
© Eva Dang
St John's College

St John's College

St John's College

Tanıtım

Hoşgeldiniz

St John’daki vizyonumuz Hıristiyanları bir değişim dünyasında misyon için donatmak. 150 yıldan uzun bir süredir bakanlık eğitiminde inovasyona öncülük ettik ve bağlam temelli, bütünleşik ve ilgili programlar aracılığıyla önderlik liderliği için öğrencileri oluşturmaya devam ediyoruz.

40 yılı aşkın bir süredir uzaktan eğitim programları sunmaktayız ve Durham Üniversitesi tarafından onaylanan, kendi çevrenizde ve size uygun bir zamanda okuyabileceğiniz Ortak Ödüller aracılığıyla seviye 4'ten seviye 7'ye kadar bir dizi yüksek kaliteli programa sahibiz.

Köklerimiz Anglikan'dır ancak öğrencilerimizi geniş bir yelpazedeki mezheplerden, Hıristiyan örgütlerinden ve ağlardan memnuniyetle karşılarız… Tanrı'nın iradesini, hayatınızdaki çağrısını keşfettikçe, Tanrı'nın sizin için sakladığı her şeyi keşfederken, ve sizler için büyüdükçe, Tanrı'nın iradesini ayırt etmenize yardımcı olacağız. Mesih'in bir öğrencisi. Programlarımız toplumda öğrenme, çalışma ve ibadet etme yoluyla müjdeyi daha iyi anlamanıza yardımcı olurken kendi bakanlığınıza da uyarlanabilir. Tanrı, mübarek ve misyona olan minnettarlığınızı geliştirecek, böylece onların iman ve mesleklerinde başkalarına ilham verebileceksiniz - Tanrı'nın yüceliğine, İsa uğruna ve Ruh'un gücü için.

Web sitemiz, vizyonumuzu ve değerlerimizi anlamanıza yardımcı olacak ve St John's'ta bizimle birlikte çalışmak ve orada çalışmak için farklı fırsatlara dair genel bir bakış sunacaktır. Sunduğumuz programlar hakkında daha fazla bilgi için web sitesinin farklı bölümlerini kontrol edin.

Bizimle iletişime geçin, sorularınızı cevaplamaktan memnuniyet duyarız. Bu arada, Tanrı'nın misyonunda rolünü keşfetmeye devam ederken her nimetinizi diliyoruz.

76494_people-woman-coffee-meeting.jpg

Vizyon ve değerler

Temel amacımız, evanjel inanç, ilahiyat mükemmelliği ve Ruhla dolu yaşam tarafından işaretlenen yaratıcı Hıristiyan öğrenmeye ilham vermek, bizimle birlikte eğitim görenlerin değişim dünyasında misyon için donanımlı olabilirler ...

Bu amaçla, biz:

İncil'de Köklü

Diğer bakış açıları ve geleneklerden öğrenciler memnuniyetle karşılanmasına rağmen, St John's bir evanjelik bir üniversitedir. Kutsal Yazılar ile düşünceli ve sorumlu bir ilişkiye değer veriyoruz ve çarmıha gerilmiş İsa'yı takip ettikçe yaşamları ve bakanlıklarımızın İncil anlayışına göre şekillendirilmesi gerektiğine inanıyoruz.

Ruhsal Canlı

Tanrı’nın bugün çalışmasını bekliyoruz ve Tanrı’ya ve birbirimize karşı açıklığın olduğu bir ibadet eden ibadet eden bir toplumu yetiştirmeye çalışıyoruz. Bizler, hem bireysel hem de kurumsal olarak Ruh'un dönüştürücü çalışmasında paylaştığımız gibi, Hıristiyanlığın karizmatik akımı tarafından şekillendiriliriz. Bu vurgular, yaşamımızın ritimleri için bir arada.

Missionally Aktif

İsa'nın iyi haberinin bütünsel ilanına bağlıyız ve tüm öğrencilerimiz aktif olarak bakanlığa ve uygulamadaki misyona katılıyorlar. Başlangıçlarımızdan itibaren sosyal ve kültürel değişimin getirdiği zorluk ve fırsatları ortaya çıkarmaya çalıştık ve içinde yaşadığımız ve dua, yaratıcılık ve enerji ile yanıt verdiğimiz kültürleri dinlemeye devam ediyoruz. Bu ve başka yollardan, kurucularımız tarafından seçilmiş olan İncil sloganını yaşamak istiyoruz: 'Müjde'yi vaaz etmezsem bana yahu' (1 Korintliler 9:16).

Akademik olarak titiz

Hızlı hareket eden kültürümüzün zorluklarını karşılamak için adapte olsak da, başlangıcından bu yana St John's'u karakterize eden teolojik mükemmelliği koruyoruz. Fakültemiz, üniversitenin ötesinde çeşitli bağlamlarda bakanlığın araştırma, yazım ve pratiğine dahil olan yetenekli ve tecrübeli eğitimcilerdir.

İlişkili Taahhütlü

Toplum hayatı St John'un kalbinde yer alır ve Kolej'de ve Kolej dışındaki bağlamlarda, ibadet, öğretme ve öğrenme yanı sıra birlikte yeme ve sosyalleşme yoluyla birbirine bağlanma fırsatlarına değer veririz. Misafirperver bir kültür yaratmayı ve St John'un yaşamını karakterize eden zengin gelenek, geçmiş, ibadet tarzı ve deneyim çeşitliliğine değer veriyoruz.

Etkin İşbirliği

Tanrı'nın krallığına hizmet ettiğimizde, kiliseler, diyotlar, mezhepler ve ağlarla işbirliği içinde çalışmak istiyoruz. Bu ortaklıklar, öğrencilere Midlands ve diğer bölgelerdeki bakanlığa ve misyona öncülük eden yaklaşımlar geliştirirken öğrenmeyi artırıyor.

Konumlar

  • Nottingham

    St John’s College Chilwell Lane Bramcote Nottingham NG9 3DS, , Nottingham

sorular