Keystone logo
© Tufigno Photo Services
St Martin’s Institute of Information Technology

St Martin’s Institute of Information Technology

St Martin’s Institute of Information Technology

Tanıtım

Doğan MQF Seviye 5 diploma ve Seviye bilgisayarda 6 & 7 derece ve sosyal bilimler bir dizi sunan, Malta İleri ve Yükseköğretim Ulusal Komisyonu tarafından özel yükseköğretim kurumu: IT St Martin Enstitüsü lisanslı (196 Hayır Lisans) Londra Üniversitesi tarafından. St Martin adlı 1985 yılında kurulmuş ve 2000 yılında Londra International University aracılığıyla sunulan destek programları başladı.

St Martin kalite eğitiminin bir taahhüt dayalı Malta eşsiz bir öğretim kurumu olarak kendisini kurmuştur. Bu ikisi arasında üç akademik ödül alan iki öğrenci ile, birinci sınıf onur ulaşmak 2006 öğrencilerini mezun% 70 ile sonuçlanan bu son yıllarda mükemmel sonuçlar bir sicili ile teyit edilmiştir. Önceki iki yıl da% 50 birinci sınıf onur mezun olduktan bir başarı öyküsü idi. Bu perspektif şeyler koymak zorunludur. Malta ile, biraz üzerinde dört yüz bin toplam nüfusa sahip, en küçük Avrupa Birliği üyesi ülke 16. yüzyılda St John Şövalyeleri tarafından kurulan en eski Üniversiteler biri olsa. Öğrenciler için rekabet çok çetin böylece ve başarı nüfusu üzerinde olumlu bir etkisi olacaktır çoğulcu ortama gerçek bir tekelinden, Malta'da yüksek öğrenim sektörünü açılması üzerinde belirgin bir etkiye sahip olan St Martin mezunları tarafından kazanılıyor Malta.

Uluslararası öğrencilerin her yıl binlerce İngilizce öğrenmek için Malta çekti ve bu öğrencilerin bir dizi St Martin geri kendi ülkelerine gitmek yerine Londra Üniversitesi aracılığıyla sunulan niteliklerin okumak için tercih ediyor. Bu enstitü geleceği ve Malta'da Londra Uluslararası Programlarının Üniversitesi iyiye işaret etmektedir.

Konumlar

  • Hamrun

    St Martin's Institute of IT Schembri Street , HMR1541, Hamrun

    sorular