Keystone logo
St Thomas University Canada

St Thomas University Canada

St Thomas University Canada

Tanıtım

Daha küçük olanın daha iyi olduğuna inanıyoruz. Küçük boyutumuz, öğrencilerimizin her birine fırsatlarla dolu büyük bir üniversite deneyimi yaşatabilmemizin sebebidir.

New Brunswick, Fredericton'da bulunan St. Thomas Üniversitesi, liberal sanatlar eğitiminde mükemmelliğe adanmış, küçük bir lisans üniversitesidir.

Üniversite heyecan verici bir zamandır. Kişisel ve entelektüel gelişim zamanı. Öğrencilerin dünya ve kendileri hakkında daha fazla bilgi edinmeleri için bir fırsat. Yeni ilgi alanları, yeni arkadaşlar ve yeni deneyimler, öğrencilerin hayatlarının bir sonraki bölümüne gitmelerine yardımcı olur.

Bu sefer her zaman zorluklarla karşılaşabilir ve bu nedenle, benzersiz bir öğrenme ortamı, gerektiğinde akademik ve kişisel destek ve öğrencilere akademik ve profesyonel hedeflerine ulaşmaları için ihtiyaç duydukları deneyimleri sağlayan fırsatlar sağlamaya kararlıyız.

Sınıflar - Her bir sınıf küçük ve samimidir. 60 öğrenci ile sınırlandırılan ortalama sınıf büyüklüğümüz sadece 26 öğrencidir ve üst sınıf sınıfları daha da küçüktür. Sınıflar tartışma ve münazara temellidir ve profesörler öğrencilerini tanıyabilir ve kişiselleştirilmiş ilgi sunabilir. Tam zamanlı öğretim üyelerimizin% 99'u doktora derecesine sahiptir. veya kendi alanlarında en yüksek dereceler.

Öğretimde Mükemmeliyet - Birinci sınıf öğrencilerinin% 91'i deneyimlerini mükemmel veya iyi olarak değerlendiriyor. Bunun bir nedeni, öğretim, akademik zorluklar ve yeni düşünme becerileri geliştirmeye yapılan vurgunun Kanada'daki en yüksekler arasında derecelendirilmesidir.

Mali Yardım - Üniversite her yıl öğrencilere 1.8 milyon dolarlık mali yardım ayırmaktadır. 40'tan fazla farklı türde burs ve burs ile, öğrenim maliyetlerini karşılamaya yardımcı olmanın birçok yolu vardır.

Destek - Öğrenci Hizmetleri Departmanımız öğrencileri her adımda destekler. Akademik destek, kariyer planlaması, stres yönetimi ve daha fazlası için kaynaklar sunan öğrencilerin, üniversitede geçirdikleri süre boyunca onlara yardımcı olacak bir ekipleri vardır.

Fırsatlar - Bir üniversite derecesi, derslere katılmaktan daha fazlasıdır. Öğrencilerimiz ulusal konferanslara katılır, yurtdışında eğitim görür, araştırmalarını yayınlar ve profesörlerle profesyonel araştırmalar üzerinde çalışır. Öğrenci Birliği ve Yurt Yaşamında liderlik rollerini üstlenirler, kampüste yarı zamanlı işlerde çalışırlar ve şehir genelinde stajyer ve gönüllü olarak çalışırlar.

Konumlar

  • Fredericton

    Dineen Drive,51, E3B 5G3, Fredericton

    sorular