Keystone logo
SCPSU Business School

SCPSU Business School

SCPSU Business School

Tanıtım

Université Suisse Privée St Cléments - SCPU Business School, endüstri lideri Mesleki yeterlik ödüllendirme kuruluşlarıyla işbirliği içinde bir dizi lisans kursu geliştirmek amacıyla kurulmuştur.

Université Suisse Privée St Cléments'in birlikte çalıştığı meslek kuruluşlarının çoğunluğu İngiltere'de bulunmakta ve Université Suisse Privée St Cléments'in İngiltere'de akredite edilmiş eğitim kalifikasyonlarına yol açacak programlar oluşturması istenmektedir.

Bu Université Suisse Privée St Clements bir parçası olarak sadece endüstri lideri mesleki kuruluşların müfredatı ve üyelik şartlarını yerine getirmek değil, aynı zamanda doğrudan yönelmeyenler bir dizi program sunmaya sCPU İş Okulu açtı Pathway UK derece niteliklerine. Böylece SCPU Business School, çift Université Suisse Privée St Cléments ve UK OFQUAL onaylı ödüller sunmak üzere kurulmuştur.

İlk programlar öğrencilerin bir dizi İngiltere üniversitesiyle çalışmalarına devam edebilmelerini sağlamak için tasarlanmıştır.

SCPU - Business School , bu çift OFQUAL tarafından akredite edilen ATHE ve Université Suisse Privée St Cléments ödüllerini okuma seçeneğinin, Birleşik Krallık üniversitelerinin çoğunda bir lisans derecesi eğitiminin maliyeti GBP £ 6,000'den farklı olduğunda, bir İngiltere derecesi eğitimi almanın çok iyi bir yoludur inanıyor. Yılda £ 9,000

Çoğu İngiltere üniversiteleri, Lisans Derecesinin son yılına kadar SCPU İşletme Okulu İşletme Önlisans derecesinin (OFQUAL Seviye 4/5) sunduğu 240 krediyi kabul edecektir. Benzer şekilde, çoğu üniversite bir MBA top up gelişmiş giriş olarak SCPU Business School Yönetim Yüksek Lisans Derecesi (OFQUAL Seviye 7) tarafından sunulan 120 kredilik kabul edecektir.

66405_trrg.png

Konumlar

 • Lausanne

  Avenue Louis-Ruchonnet 4 1003 Vaud, , Lausanne

  • Switzerland Online

   Switzerland Online, İsviçre

   sorular