Keystone logo
St. Edward's University

St. Edward's University

St. Edward's University

Tanıtım

1885'te kurulan St. Edward's, Austin, Teksas'ta bulunan ulusal düzeyde bir Holy Cross üniversitesidir. Lisans ve lisansüstü öğrencilerin kalplerini ve zihinlerini eğitiyoruz, böylece fark yaratmaya hazırlanıyorlar.

St. Edward's University, Kutsal Haç Geleneğinde 5.000'den fazla öğrencisi olan özel, liberal bir Katolik üniversitesidir. Austin, Teksas'ta bulunan ve dünyanın dört bir yanındaki ortak üniversitelerden oluşan bir ağa sahip olan St. Edward's, öğrencilere küresel bir bakış açısıyla ilham vermek için tasarlanmış lisans ve lisansüstü programlar sunan çeşitli bir topluluktur. St. Edward's, US News & World Report tarafından 12 yıl üst üste "Amerika'nın En İyi Kolejlerinden" biri olarak kabul edildi ve Batı Bölgesi'ndeki En İyi Bölgesel Üniversiteler arasında ilk 15'te yer aldı. St. Edward's, Forbes ve College for College Affordability and Productivity tarafından da tanınmıştır.

İngilizce Dil Gereksinimleri

Duolingo İngilizce Testi ile İngilizce yeterliliğinizi onaylayın! DET, dünya çapında 4.000'den fazla üniversite (bunun gibi) tarafından kabul edilen kullanışlı, hızlı ve uygun maliyetli bir çevrimiçi İngilizce sınavıdır.

Konumlar

  • Austin

    South Congress Avenue,3001, 78704, Austin

    sorular