Keystone logo
St. Pölten University of Applied Sciences

St. Pölten University of Applied Sciences

St. Pölten University of Applied Sciences

Tanıtım

St. Pölten UAS LLC yerel olarak bağlantılıdır, küresel olarak bağlantılıdır ve St. Pölten UAS LLC konu alanlarında geleceğe yönelik akademik eğitimi temsil eder.

3.700'den fazla öğrencisi ile St. Pölten University of Applied Sciences , Avusturya yüksek öğretim sektöründe önemli bir oyuncu ve bölgedeki en önemli işverenlerden biridir.

UAS St. Pölten'de okumak için nedenler

 • Pölten UAS saygın bir üne sahiptir ve tüm disiplinlerinde yüksek kaliteli ve yenilikçi öğretim için uluslararası alanda tanınmaktadır.
 • Cazip çalışma programları uluslararası yönlere vurgu yapmaktadır. Öğretim elemanları uzmanlık alanlarında kanıtlanmış uzmanlardır ve bilgilerini yenilikçi, modern yöntemler ve ilginç projelerle yetkin bir şekilde aktarırlar.
 • Araştırma bulgularının uygulamaya dayalı öğretime entegrasyonu ve disiplinlerarası becerilerin kazanılması, St. Pölten UAS eğitimini ekonomik alanda büyük talep görmektedir.
 • St. Pölten UAS, iş dünyasında ve kamu sektöründe güçlü bir konuma sahiptir ve toplumun devam eden gelişimine olağanüstü bir katkı sağlamaktadır.

Görev beyanı

128309_pexels-photo-1438072.jpeg

St. Pölten University of Applied Sciences bir kurum olarak kalitesinin sürekli olarak geliştirilmesi ve çalışmalarının tüm yönleriyle mükemmelliği hedeflemekte ve bu hedefe yöneliktir:

 • personel, öğrenciler ve ortaklar arasında karşılıklı saygı kültürünün yanı sıra fırsat eşitliği, cinsiyet eşitliği ve ekip çeşitliliğine adanmışlık yoluyla,
 • tüm kararlarda şeffaflık ve adalet yükümlülüğü, her düzeyde liderlik yeterliliği ve tüm organizasyonel yapılarda sorumluluk,
 • çalışma ve çalışma için çekici bir yer olarak kent ve bölgenin imajının geliştirildiği tüm çalışma alanlarında tanınmış teknik bilgi ve yaratıcı yenilikler sayesinde,
 • öğrencilere girişimcilerin, endüstrinin, kamu otoritelerinin ve kurumların karşılaştığı mevcut ve gelecekteki birçok zorluğa karşı yenilikçi, disiplinler arası çözümlere yönelik artan talebe hazırlayan mükemmel eğitim ve ileri eğitim sunarken,
 • şirketler, sanayi sektörleri, kurumlar ve bunların uygulamalı araştırma ve geliştirme ihtiyaçları için açık ve uluslararası odaklı bir ortak olarak ve
 • kentin ve bölgenin sosyal ve kültürel yaşamına aktif katılım yoluyla, böylece tüm toplumsal gruplar arasındaki diyaloga katkıda bulunur.

Vizyonumuz

St. Pölten University of Applied Sciences Üniversitesi, Avusturya'nın en iyi ve en çekici üniversiteleri arasında yer alan ve seçilen odak alanlarında konu lideri olan profesyonel, kozmopolit, uluslararası konumlandırılmış ve araştırmaya yönelik bir kurumdur. Pölten UAS, şehir ve daha geniş bölgede güçlü köklere sahiptir ve uzmanlığı sayesinde üniversite, ekonomi ve ilgili kurumlarla yakın bağları olan güçlü bir ortaktır.

Konumlar

 • Saint Pölten

  St. Pölten University of Applied Sciences Campus-Platz 1, , Saint Pölten

sorular