Keystone logo
STAR Studium ArchitecturAe Florence Design School

STAR Studium ArchitecturAe Florence Design School

STAR Studium ArchitecturAe Florence Design School

Tanıtım

Dünyaya Meydan Okuyan Güzellik. İnanıyormusun?

Okulun Benzersiz konsepti, kurslardaki akademik derslerin ve profesyoneller ve tedarikçilerle özgün projeler üzerinde yapılan çalışmaların (saha incelemeleri ve yerinde deneyimler) yanı sıra atölyelere, laboratuvarlara, fabrikalara ve mağazalara yapılan ziyaretlerin birleşiminden kaynaklanmaktadır. Hep birlikte her gün, her saat dünyayı alt üst etmek için.

Kurslar, dünyaca ünlü tasarımcı ve mimarların tanıklıklarıyla en önemli uluslararası akademik araştırmanın sonuçlarını dikkate almaktadır. Neredeyse tüm yeni fikirler sanat eserlerinden ve sanatçılardan ilham alıyor. Bilimsel ve pratik etkinliklerin yanı sıra felsefe, sanatçılar, güncel olaylar, tasarım ve mimarlıktaki son eğilimler ile ilgili metinleri birlikte okuyor, tartışıyoruz.

Firmamız Floransa'da bulunan bir mimarlık ve tasarım stüdyosudur. Bu harika şehri birçok nedenden dolayı seçtik.

Her şeyden önce, Floransa'nın merkezi konumu, yoğun çalışma ilişkileri geliştirdiğimiz Milano, Roma ve Venedik gibi diğer birçok şehri ziyaret etmemize, çalışmamıza ve çalışmamıza olanak tanıyor. Aslında Floransa'nın coğrafi konumu İtalya'nın her yerine hızlı ve kolay erişim sağlıyor.

İkincisi, İtalyan Uluslararası Tasarımı, en ilginç tarihsel bağlamın gelecek vizyonuyla buluştuğu yerde ortaya çıktı.

Üçüncüsü, çünkü İtalya'daki en duygusal şehir.

Üstelik lokasyonumuz, şehrin sanatsal üretim tarihiyle tanınan büyük sanatçı bölgesi "Via degli Artisti"dedir.

Kurslarımızın özelliği, öğretimin uluslararası iş deneyimini teorik derslerle birleştirmesidir.

Pratik bir çalışma yaklaşımı ve yerinde tasarımlı şehir ziyaretleri yoluyla profesörlerimiz, hem mobilya hem de iç tasarım ve mimarlık alanlarındaki projelerin geliştirilmesine ilişkin çeşitli konuları öğretmektedir.

Öğren, yap

Konumlar

  • Florence

    Studium Architecturae Florence Design School, , Florence

sorular