Keystone logo
Stephens College

Stephens College

Stephens College

Tanıtım

Misyonumuz + Taahhüdümüz

1833 yılında kurulan Stephens College , Öğrenme misyonuna kendini adamış bir kurumdur. Büyümek. Öncülük etmek. Stephens esnek ve iyimser, geleneklerine bağlı ve geleceği kucaklamaya hevesli. Sağlık bilimleri, sahne sanatları ve bütünleştirici çalışmalara odaklanan Stephens, mezunları (ister yatılı lisans kolejimizden, karma eğitim yüksek lisans programlarından, isterse 90 yıllık güçlü Çocuk Okulundan) onları bekleyen hayatlar için hazırlamaya devam ediyor. ayrım, bütünlük ve hizmet.

Bize Yol Gösteren Bir Misyon

Stephens College , ülkedeki en eski ikinci kadın koleji olmaktan gurur duyar. On İdealimiz tarafından şekillendirilen, nesilden nesile Stephens öğrencilerinin hizmetinde duruyoruz.

Görevimiz:

Öğrenmek. Büyümek. Öncülük etmek.

Vizyonumuz:

Bir lisans kadın koleji olarak geleneğinden ilham alan Stephens College , yaşam boyu öğrenenleri entelektüel titizlik, yaratıcı ifade ve profesyonel uygulama ile karakterize edilen, başarılı öğretim üyeleri, yetenekli personel ve ilgili mezunlar/mezunlar tarafından desteklenen bir eğitim deneyimine dahil eder. Stephens College mezunları, farklı bakış açıları tarafından bilgilendirilen ve liderlik, dürüstlük ve hizmet yaşamlarına kendini adamış liberal sanatlarda eğitim görür.

Değerlerimiz: On İdeal

Stephens College kültürünün doğasında, 1921'de ortaya çıkan ve hayatımızı zenginleştiren ve ilham veren temel değerleri temsil eden On İdeal geleneği vardır. Her yıl, 10 öğrenci bireysel ideallerin kişileştirilmesi olarak seçilir.

 • Sosyal adalet duygusu içinde somutlaşan kendi haysiyetimize ve başkalarının haysiyetine saygı
 • cesaret ve sebat
 • Bağımsızlık, özerklik ve kendi kendine yeterlilik
 • Eleştiri, kabul ve sevgi alma ve verme isteğiyle başkalarına destek
 • Parçası olduğumuz doğal dünyanın benzersizliğine ve kırılganlığına duyarlılık
 • Seçimlerimizin sonuçlarının sorumluluğu
 • Değişen benliğimize ve değişme hakkımıza olan inanç
 • Hayatın ruhsal ve estetik boyutlarında yaratıcılık
 • Bilgilendirilmiş ve geliştirilmiş, eleştirel ancak hoşgörülü zeka
 • Başkalarını güçlendiren liderlik

Stephens College : 187 yıllık Yenilik + Gelenek

1833 yılında kurulan Stephens College , ülkedeki en eski ikinci kadın koleji ve Columbia, Missouri'deki ilk yüksek öğrenim kurumu olmaktan gurur duymaktadır.

Stephens, en başından beri, genç kadınlara yüksek öğrenimde başka hiçbir kurumda olmayan sınıf ve deneyimsel öğrenme fırsatları sağlayan son teknoloji eğitim programları geleneği geliştirmiştir.

Stephens, kadınların lisans eğitiminin gücüne inanıyor. Ayrıca eğitimin yaşamları değiştirme gücüne inanıyoruz ve yaşam boyu öğrenmeyi kutlayan ve teşvik eden çocuk okulu ve gençlik programlarının yanı sıra karma eğitim programları sunuyoruz.

Eşitlik Taahhüdümüz

Stephens College , öğrenme, yaşama ve çalışma için güvenli, saygılı ve kapsayıcı bir ortamı teşvik etmeye kararlıdır. Yapacak çok işimiz olsa da, bunu birlikte yapmayı dört gözle bekliyoruz ve topluluğumuzun tüm üyelerini bu sohbetin bir parçası olmaya davet ediyoruz.

Öğrencilerimiz Stephens'deki hayatı seviyor.

The Princeton Review'a söyledikleri buydu. Öğrencilerimiz burada kendilerini evlerinde hissettiklerini söylüyorlar. Kampüsümüzün güzel, gezinmesi kolay ve arkadaş edinmek için ideal bir yer olduğunu düşünüyorlar. Ayrıca Kolej'in yerel toplulukla yakın ilişkisini takdir ederler ve kampüsteki farklı öğrenci türlerinin etkileşimine değer verirler.

Ve Stephens'taki hayatı sevmek için olan tek şey bu değil. Memleketimiz Columbia, Missouri, sık sık Amerika'nın en iyi üniversite şehirlerinden biri olarak sıralanır. Burada, üç kolej ve 30.000'den fazla üniversite öğrencisi sayesinde her zaman bir şeyler oluyor. Columbia gerçekten her şeye sahip: büyük kolej sporları; film, müzik ve sanat festivalleri; inanılmaz rekreasyon; ve yemek yiyebileceğiniz, alışveriş yapabileceğiniz ve en yeni gruplara göz atabileceğiniz birçok yerin bulunduğu harika bir şehir merkezi.

Stephens'in tarihi kampüsü, Columbia şehir merkezinden sadece birkaç adım ötededir, bu nedenle her iki dünyanın en iyisine sahip olursunuz - tuğla ve sarmaşık cazibesi ve gelişmekte olan bir kolej kasabasının vızıltısı. Bir saygı ve destek kültürü ve hayatın muhteşem maceralarını sizinle birlikte üstlenmeye istekli bir arkadaş ağı bulacaksınız. Yurtlarımız gerçekten evden uzakta bir evdir (evden bir evcil hayvan bile getirebilirsiniz!). Sizi burada ağırlamak için sabırsızlanıyoruz.

İngilizce Dil Gereksinimleri

Duolingo İngilizce Testi ile İngilizce yeterliliğinizi onaylayın! DET, dünya çapında 4.000'den fazla üniversite (bunun gibi) tarafından kabul edilen kullanışlı, hızlı ve uygun maliyetli bir çevrimiçi İngilizce sınavıdır.

Konumlar

 • Columbia

  Stephens College 1200 E. Broadway , MO 65215, Columbia

  sorular