Keystone logo
Stetson University

Stetson University

Tanıtım

1883'te Stetson University , DeLand Akademisi'nden Central Florida'nın sınırında bir üniversite olarak ortaya çıktı. Florida büyüdükçe, Stetson da büyüdü - karakter olarak güçlü ve büyüyen bir Amerikan öğrenci nüfusunu eğitme amacında kararlı. Daha sonra öğrenciler iş ve sosyal liderler, sanatçılar, yenilikçiler, rehberler ve katalizörler olmak için Stetson'a gelirler. Bugün, üniversite, gelecek nesillere şefkat, önem ve saygı ile hizmet etmek için gerekli olan geniş bilgi ve sarsılmaz cesaretle öğrencileri mevcut ve yeni zorluklara hazırlamaktadır. Öğrenciler, "Daha iyi bir dünya inşa edeceğim!" İlan etme cesaretini toplamak için Stetson'a gelirler.

Stetson kendini tüm kişiyi geliştirmeye adamıştır: Kişisel gelişim, entelektüel gelişim ve küresel vatandaşlık yoluyla daha geniş dünya ile yaşam boyu bağlantılar kurmaya ve kurmaya kendini adamış bir kişi. Bu amaçla, üniversite bu değer alanlarını desteklemek ve keşfetmek için politikaları, uygulamaları ve araştırma yöntemlerini teşvik eder.

İngilizce Dil Gereksinimleri

Duolingo İngilizce Testi ile İngilizce yeterliliğinizi onaylayın! DET, dünya çapında 4.000'den fazla üniversite (bunun gibi) tarafından kabul edilen kullanışlı, hızlı ve uygun maliyetli bir çevrimiçi İngilizce sınavıdır.

Konumlar

  • DeLand

    North Woodland Boulevard,421, 32723, DeLand

    sorular