Keystone logo
© Domus Academy
St. John's University, Rome Campus

St. John's University, Rome Campus

St. John's University, Rome Campus

Tanıtım

Küresel Öğrenciler

A St John Üniversitesi Roma Kampüsü çeşitli, uluslararası bir öğrenci topluluğuna acemi. Roma'da yurtdışında okuyan öğrencilerin küresel arenada kendilerini hazırlamak için izin verir; uluslararası iş ve siyaset sorunlar hakkında bilgi; sivil toplum kuruluşları (STK) ve konsoloslukların, BM kuruluşları internships katılmak; Rahat ve destekleyici akademik ortamda gelişirler; yeni deneyimler zevk; ve dünyanın her yerinden gelen diğer öğrencilerle yaşam boyu dostluklar yetiştirirler.

Küresel Fırsatlar

küresel pazarda başarı için öğrencileri hazırlamak için, Aziz John'un gerçekten uluslararası akademik deneyimi sunar. Öğrencilerimiz ayrıca New York'ta bizim kampüslerinde eğitim teşvik edilmektedir. New York kampüslerinde tüm kurs teklifleri Roma kayıtlı lisansüstü öğrencilerine açıktır. Buna ek olarak, Amerikan parasal yardım ve burs fonları onlar bizim New York kampüslerinde olduğu gibi Roma'da geçerlidir.

metropolitan üniversitesi olarak, Aziz John'un Manhattan ticari ve kültürel kaynaklara kolay erişim ile New York'un bir parçasıdır. Öğrencilerin yaşayan ve NYC okuyan, küresel bir bakış açısı arayan için önemli bir eğitim avantajdır.

Takım çalışması ve Liderlik

Başarılı işletmeler ve kuruluşlar sorunlara çözüm aramaya bireylerin ekipler görevlendirilmiştir. Farklı mesleki geçmişleri öğrencilerin anlama ve işle ilgili sorunları çözmek için fakülte ile işbirliği bir ekip odaklı bir ortamda çalışmayı öğrenirler çünkü St John mezunları başarı elde.

Konumlar

  • Rome

    Via Marcantonio Colonna, 21A , 00192, Rome

sorular