Keystone logo
Saint Michael's College

Saint Michael's College

Saint Michael's College

Tanıtım

Neden Saint Michael? Zorlayıcı, Dünya Standartlarında Eğitim

1904 yılında kurulan Saint Michael Koleji, güzel Vermont ortamda zorlayıcı, dünya standartlarında liberal sanat eğitimi sunar. Bizim bağlı topluluk öğrencileri boşluk var ve kendilerini ve akranlarını meydan destekleyen ideal bir öğrenme ortamı sağlayarak, birbirleriyle ve başarılı öğretim üyeleri ile yakın ilişkiler kurmaya olanak sağlar. Bir üniversite Burlington, ülkenin en üst puan üniversite şehirlerinden biri dakika uzaklıkta gibi, Aziz Michael akademik, manevi, kültürel, hizmet ve vahşi deneyimleri eşsiz bir karışımını sunuyor. Daha fazla bilgi için, smcvt.edu ziyaret edebilirsiniz.

Saint Michael Koleji Diğer Dilleri (TESOL) Konuşanlar için Klinik Psikoloji, Eğitim ve Öğretim İngilizce mükemmel master programları sunmaktadır. Bu teknoloji programları çalışan profesyoneller de dahil olmak üzere çeşitli öğrenci vücudun bireysel ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlandı.

Kişiselleştirilmiş öğrenme planları, esnek sınıf planlaması, yetenekli öğretmenler ve meslektaşları güçlü ağlar ve rehberlere öğrencilerin kendi alanlarında lider olmak için teorik eğitim, pratik deneyim ve fikir edinmek emin olun. Aslında, üniversite yüksek vasıflı profesyoneller yetiştirilmesi için işverenler arasında iyi bilinmektedir. Bu neredeyse yüzde 100 lisansüstü düzeyde işe yerleştirme oranına sahip bir nedeni budur.

Bu avantajlar Saint Michael College yüksek lisans derecesi akıllıca bir yatırım yapmak.

Diğer Dilleri Konuşanlar için İngilizce Eğitimi Master of Arts (MATESOL) lisans programı

Saint Michael Koleji uluslararası alanda tanınmış ve saygın MATESOL programı Diğer dillerde ABD'de ve yurtdışında konuşan İngilizce öğretmek eğitir. Bu MATESOL (36 kredi) olmak üzere sekiz seçenek vardır; MATESOL: OnLine + OnCampus (36 kredi); ve Barış Gönüllüleri Yüksek Lisans Uluslararası Programı (36 kredi).

Ek programlar MATESOL + PK-12 Licensure (46 kredi), Lisanslı Öğretmenler (36 kredi) için MATESOL + PK-12 Onay ve Lisanslı Öğretmen ELL Onay (18 kredi) vardır. TESOL Lisansüstü Sertifika (24 kredi) ve TESOL Diploma Programı da sunulmaktadır.

Mezunlar onlar Saint Michael Koleji'nde TESOL programı ile ekili becerilerini kullanarak tüm dünya çapında yer almaktadır.

Vermont Heyecan verici bir yer

Saint Michael Koleji ABD'nin kuzeydoğu bölgesinde Colchester, Vermont 440 dönümlük güzel yer almaktadır. O Burlington, Vermont en büyük şehri ve sanat ve eğlence Mekke sadece üç mil.

Burlington görkemli Green Mountains ve fevkalade Champlain Gölü arasında yer almaktadır. Bu şık mağazalar, fantastik restoranlar, heyecan verici gece hayatı, harika canlı müzik, kültür kurumları zenginleştiren, açık rekreasyon canlandırıcı ve harika özel etkinlikler sunuyor.

Öğrenciler sadece, kayak, snowboard, snowshoeing, yürüyüş, kaya / buz tırmanışı, dağ bisikleti ve kano gibi eğlenceli yaz festivalleri, güzel sonbahar yaprakları ve heyecanlı bir yıl boyunca spor da dahil olmak üzere devletin turistik daha fazla zevk alan dışında girişim olabilir birkaç isim için.

Saint Michael College Mali Yardım

Aziz Michael'ın, eğitimin değeri çok maliyetini aşıyor. Bizim küçük-okul samimiyet, meydan güçlendirmek ve karşılaştırılabilir kurumlarda genellikle daha az bir fiyata öğrencileri yetiştirme olacaktır. Aziz Ahmet'in böyle bir kurs kredi ücretleri, sağlık ücretleri, öğrenci harçları, teknoloji ücretleri, ya da park ücretleri gibi diğer okullardan, bulunan çok sayıda ek ücret empoze etmez. Dahası, onların Öğrenci Finansal Hizmetler Bürosu Federal Direct unsubsidized ve Federal Doğrudan mezunu PLUS krediler aracılığıyla öğrenim, yönetmenize yardımcı olmak için bekliyor. Biz de Öğrenim Pay aracılığıyla harç ödeme planı sunuyoruz.

Saint Michael College Mezun olan öğrenciler federal sponsorluğunda krediler ve kısmi öğrenim remisyon ve burslar sağlayan lisansüstü asistanlık için uygun olabilir.

İngilizce Dil Gereksinimleri

Duolingo İngilizce Testi ile İngilizce yeterliliğinizi onaylayın! DET, dünya çapında 4.000'den fazla üniversite (bunun gibi) tarafından kabul edilen kullanışlı, hızlı ve uygun maliyetli bir çevrimiçi İngilizce sınavıdır.

Konumlar

  • Colchester

    One Winooski Park, Box 286, Colchester

    sorular