Keystone logo
Stockton University

Stockton University

Stockton University

Tanıtım

Stockton University , 160'tan fazla lisans ve lisansüstü programı ve sürekli eğitim fırsatları ile Kuzeydoğu'nun en iyi devlet üniversiteleri arasında yer almaktadır. Üniversite, Philadelphia'dan bir saat ve New York City'den iki saat uzaklıkta, Pinelands Ulusal Koruma Alanı'ndaki 1.600 dönümlük Galloway kampüsü ve Univesity Bölgesi'nde bulunan Stockton University Atlantic City dahil olmak üzere güney New Jersey'de benzersiz yaşam ve öğrenme ortamları sunmaktadır. plaja ve ikonik Atlantic City Boardwalk'a birkaç adım uzaklıktadır.

Ek yerler arasında Hammonton, Manahawkin ve Woodbine bulunur. Bir devlet üniversitesi olarak Stockton, liberal sanatlar, bilimler ve profesyonel eğitime disiplinler arası bir yaklaşımla, yeterince temsil edilmeyen topluluklardan olanlar da dahil olmak üzere çeşitli öğrenci topluluklarına mükemmellik için bir ortam sağlar. 1969'da kurulan Stockton, ilk derslerini 1971'de verdi. Üniversitenin kültürel çeşitliliğe olan bağlılığı ve misafirperver ve canlı topluluğu Stockton'u öğrenmek ve çalışmak için harika bir yer haline getiriyor!

İngilizce Dil Gereksinimleri

Duolingo İngilizce Testi ile İngilizce yeterliliğinizi onaylayın! DET, dünya çapında 4.000'den fazla üniversite (bunun gibi) tarafından kabul edilen kullanışlı, hızlı ve uygun maliyetli bir çevrimiçi İngilizce sınavıdır.

Konumlar

  • Galloway

    Vera King Farris Drive,101, 08205, Galloway

    sorular