Keystone logo
Stockton University Çevre Biliminde PSM
Stockton University

Çevre Biliminde PSM

Galloway, Amerika Birleşik Devletleri

Request duration

Ingilizce

Request pace

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Kampüste

burslar

Çalışmalarınızı finanse etmenize yardımcı olacak burs fırsatlarını keşfedin

Tanıtım

Çevre Bilimi Profesyonel Bilim Yüksek Lisansı (PSM), çalışan profesyonellere ve nitelikli lisans öğrencilerine, çok disiplinli ve uygulama odaklı bir eğitim sunar, mezunları iş dünyasında ve düzenleyici dünyada profesyonel ilerleme için hazırlar.

PSM, tüm öğrenciler için ortak temel bilgi sağlayan, gerekli teknik ve teknik olmayan derslerin sağlam bir temeli etrafında inşa edilmiştir. Bu çekirdek, bir bireyin uzmanlık alanına göre uyarlanmış geniş bir seçmeli ders seçkisiyle desteklenir. Çekirdek ve ilgili seçmeli dersler birlikte, öğrencilerin ihtiyaçlarına hızlı bir şekilde uyum sağlayabilen bir müfredat oluşturur. Bir fakülte danışmanı ve şirket veya devlet sektöründeki bir profesyonel ile işbirliği içinde yapılan bir kapsamlı araştırma projesi, öğrencilerin derslerini ve deneyimlerini gerçek dünyadaki sorunlara uygulamalarına olanak tanır.

İngilizce Dil Gereksinimleri

Duolingo İngilizce Testi ile İngilizce yeterliliğinizi onaylayın! DET, dünya çapında 4.000'den fazla üniversite (bunun gibi) tarafından kabul edilen kullanışlı, hızlı ve uygun maliyetli bir çevrimiçi İngilizce sınavıdır.

Okul Hakkında

sorular

Benzer Kurslar

  • Çevre Bilimi Yüksek Lisansı
    • Budapest, Macaristan
  • Deniz ve Atmosfer Bilimleri Yüksek Lisans Derecesi (GRE Feragat)
    • Miami, Amerika Birleşik Devletleri
  • Deniz, Atmosfer ve Yerbilimleri Doktora ve Yüksek Lisans (GRE Feragat)
    • Miami, Amerika Birleşik Devletleri