Keystone logo
Stratford University

Stratford University

Stratford University

Tanıtım

GÖREVİMİZ

Stratford University , özel bir yüksek öğrenim kurumudur. Öğrenci topluluğu, yeni lise mezunları, çalışan profesyoneller, uluslararası öğrenciler ve kariyer alanlarını değiştirmek isteyen kişiler dahil olmak üzere çeşitlidir. Stratford University misyonu, işverenlerin ve toplumun değişen ihtiyaçlarını karşılayan kaliteli eğitim programları aracılığıyla öğrencileri kariyerlerini ödüllendirmeye hazırlamaktır. Bu misyonu yerine getirmek için Üniversite, yeni ortaya çıkan ve yüksek istihdam gerektiren alanlarda çeşitli sertifika, diploma, önlisans, lisans ve lisansüstü programlar sunmaktadır.

Bağımsız Kolejler ve Okullar Akreditasyon Konseyi (ACICS) tarafından sertifika, diploma, önlisans, lisans ve yüksek lisans dereceleri vermek için akredite olan Stratford University , öğrencilere kaliteli eğitim sunar. ACICS, akreditasyon yoluyla akademik kalitenin kendi kendini düzenlemesi için ulusal bir savunucu ve kurumsal ses olan Yüksek Öğrenim Akreditasyonu Konseyi (CHEA) tarafından tanınan ulusal olarak tanınan bir akreditasyon kurumu olarak listelenmiştir. CHEA, 3.000 derece veren kolej ve üniversitelerin birliğidir ve 60 kurumsal ve programatik akreditasyon kuruluşunu tanır.

Stratford ayrıca, fakülte, müfredat ve öğrenci hizmetleri için belirlenen standartları ve yetkinlikleri karşıladığımızı garanti eden Amerikan Aşçılık Federasyonu Eğitim Vakfı (ACFEF) tarafından da akredite edilmiştir.

Stratford University , Virginia'daki kampüsleri işletmek üzere Virginia Eyalet Yüksek Öğretim Konseyi (SCHEV) tarafından faaliyet göstermek üzere onaylanmıştır.

Konumlar

  • Falls Church

    Leesburg Pike,7777, 22043, Falls Church

    sorular