Keystone logo
Syracuse University

Syracuse University

Syracuse University

Tanıtım

1901 yılında kurulan Mühendislik ve Bilgisayar Bilimleri Fakültesi, bölgesel, ulusal ve küresel ihtiyaçları karşılamada yanıt verme konusunda itibara sahip canlı bir liderler topluluğu oluşturmuştur. Öğrencilerimiz, öğretim üyelerimiz ve mezunlarımız, karmaşık yeni zorluklara aktif olarak yenilikçi çözümler ararken, "arama ruhumuz" tarafından birleştirilir. En son araştırmalar, müfredat yenilikleri ve çok disiplinli işbirliği sayesinde, siber sistemlerimizi korumak, insan dokularını yenilemek, temiz su kaynakları sağlamak, enerji açısından verimli çözümler aramak ve kablosuz sistemlerdeki verileri güvence altına almak gibi zorlukları ele alıyoruz.

Akreditasyon

Syracuse University Mühendislik ve Bilgisayar Bilimleri Fakültesi, Ulusal Güvenlik Ajansı ve İç Güvenlik Bakanlığı tarafından 2001 yılından bu yana Bilgi Güvencesi Eğitiminde Akademik Mükemmeliyet Merkezi (CAEIAE) ve Bilgi Güvencesi Araştırmalarında Akademik Mükemmeliyet Merkezi (CAE) olarak belirlenmiştir. -R) 2009'dan beri.

Programa kabul koşulları

Eleştirel düşünme ve muhakeme becerilerinizi ölçen kabuller için en yaygın kullanılan sınav olan GMAT sınavına girerek işletme okulunda başarılı olmaya bağlılığınızı ve hazır olduğunuzu gösterin.

Sınavda bulacağınız soruların tadına varmak için GMAT mini sınavını indirin.

Konumlar

  • Syracuse

    Syracuse, Amerika Birleşik Devletleri

sorular