Keystone logo
SUNY Buffalo University at Buffalo School of Management

SUNY Buffalo University at Buffalo School of Management

SUNY Buffalo University at Buffalo School of Management

Tanıtım

UB School of Management, büyük düşünürlerden ve hatta daha büyük eylemcilerden oluşan canlı ve kapsayıcı bir topluluktur. Teorileri sorgulamak ve yükseltmek, birbirimizi ayağa kaldırmak ve değişimi yönlendirmek için birlikte çalışıyoruz. Çünkü UB School of Management'ta hırs bir erdemdir, azim verilidir ve keşif, sınıftan yönetim kuruluna kadar her yerde gerçekleşir. Biz burada böyle yapıyoruz.

Mükemmellik Geleneği

1923'ten beri, UB School of Management, dünyanın en iyi işletme okullarından biri olarak etkileyici bir üne kavuşmuştur. Akademik portföyümüzün kapsamlı yelpazesi, fakültemizin uzmanlığı ve mezunlarımızın dünya çapındaki başarısı, okulun beğenisinin temel nedenleridir.

Küresel Varlık

Bugün, Yönetim Okulu'nun eğitimsel itibarı, kelimenin tam anlamıyla tüm dünyaya yayılmıştır ve okuldaki öğrenciler dünyanın her yerinden doludur. Herhangi bir sınıfta, okulun bir ziyaretçisi, Singapur'daki lisans öğrencilerinden yeni dönen bir profesörü dinlerken, Buffalo veya New York City'den gelen öğrencileri Asya veya Almanya'dan gelen öğrencilerin yanında otururken bulabilir.

Gittikçe küreselleşen bir iş ortamında, programlarımızın çeşitliliği ve uluslararası itibarımız, Yönetim Okulu derecesinin, dünyanın herhangi bir yerindeki herhangi bir işte mezunlarımız için kapılar açan bir kimlik belgesi olmasını sağlamaya yardımcı olur.

Ulusal Dereceli Tam Zamanlı MBA Programı

Ulusal dereceli tam zamanlı MBA programımız, öğrencileri 1931'den beri yönetimde liderlik pozisyonlarına hazırlamaktadır. Bir temel oluşturma çekirdeğini esnek, kariyer hedefli seçmeli derslerle birleştirin. Buna üç düzeyde öğrenme pratiğini - bireysel, çalışma ekibi ve kohort - ve LeaderCORE ™ ve Kurumsal Şampiyonlar gibi ödüllü programları ekleyin ve rakipsiz bir deneyim yaşayın.

Yönetici ve Profesyonel MBA

Western New York'un önde gelen şirketlerinden üst düzey yöneticiler, dinamik Executive MBA programımıza kayıt yaptırarak okulun MBA programından da yararlanır. 1994'teki kuruluşundan bu yana, yüzlerce iş lideri, bölgenin en yetenekli ve deneyimli yöneticileri için tasarlanan bu yoğun 17 aylık programdan mezun oldu.

Yüz yüze ve web tabanlı öğrenmenin bir karışımı olan Profesyonel MBA programımız akşam ve Cumartesi seçenekleri sunar ve 27 ay gibi kısa bir sürede tamamlanabilir. En az bir yıllık profesyonel iş tecrübesine sahip iş adamları için tasarlanan bu program, Western New York'taki en prestijli ve en ucuz yarı zamanlı MBA programıdır.

Güçlü Uluslararası Varlık

Uluslararası olarak, Singapur Yönetim Enstitüsü ile işbirliği içinde Singapur'da işletme alanında lisans derecesi sunuyoruz. Ayrıca, Hindistan'ın Bangalore şehrinde iki yüksek lisans derecesinden oluşan ortak bir girişim sunuyoruz: Yönetim Bilimi Yüksek Lisansı: Buffalo'daki New York Eyalet Üniversitesi'nden İş Analitiği ve Sistemleri ve Amrita Üniversitesi'nden İşletme Yüksek Lisansı.

Lider Lisans Programları

Lisans düzeyinde, yıllık olarak 2.900'den fazla öğrenci, işletme ve muhasebe alanlarında ulusal düzeyde kabul gören programlarımıza kaydolmaktadır. Bu öğrencilerin çoğu, ülkenin en iyi ve en büyüklerinden biri olarak kabul edilen bir staj programından yararlanmaktadır.

Prestijli Doktora Derecesi

45'ten fazla öğrencisi olan Yönetim Doktora programımız, SUNY sistemindeki önde gelen doktora programıdır ve dünya çapında öğrencileri işe alır. Mezunlar, ABD'deki büyük üniversitelerde ve önde gelen danışmanlık ve araştırma firmalarında pozisyon kabul ederler.

Özel Kurumsal Eğitim, Girişimcilik ve Liderlik

Kredili programlara ek olarak, Yönetici Geliştirme Merkezimiz (CED) aracılığıyla yöneticiler, profesyoneller ve kuruluşlar için yenilikçi eğitim ve mesleki gelişim programları da sağlıyoruz. CED, şirketler ve bireyler için özelleştirilmiş bir dizi kredisiz eğitim programı sunar. Teklifler arasında liderlik, denetim becerileri, pazarlama, LEAN üretimi, proje yönetimi ve diğer birçok konuda eğitim yer alır. Programlar genellikle herhangi bir kuruluşun eğitim ihtiyaçlarına uyacak şekilde uyarlanabilir. CED eğitimine yıllık olarak geniş ve çeşitli kuruluşlar katılmaktadır.

Yönetim Okulu, aynı zamanda, 1987 yılından bu yana iş kurucularının ve yöneticilerin girişimcilik yeteneklerini büyüme umutlarını iyileştirmek için geliştiren Girişimci Liderlik Merkezi'ne (CEL) de ev sahipliği yapmaktadır. Girişimciliği geliştirmek, üniversiteyi, çevredeki topluluğu ve daha büyük Batı New York ekonomisini canlandırmak için çok önemlidir. CEL, girişimcilikte kişiselleştirilmiş ve etkileşimli eğitim sağlar.

School of Management'ın Liderlik ve Örgütsel Etkililik Merkezi (CLOE), daha etkili liderler ve organizasyonlar oluşturmak için 2013 yılında başlatıldı. Yüksek etkili burs ve problem odaklı organizasyonel ve ekonomik angajman temeli üzerine inşa edilen CLOE, organizasyonel liderlik ve yenilikte düşünce liderliği üretmek için uluslararası alanda tanınan bir merkez olmaya çalışmaktadır.

Konumlar

  • Buffalo

    Buffalo, Amerika Birleşik Devletleri

    programlar

    sorular